Pnutí prsou při kojení

ajja87
31. pro 2016

Ahoj,potrebovala bych zase radu.🙂pri kojeni se mi stava,ze me jakoby zacnou pnout prsa,jak kdyby mala tahala i s druheho prsa,to boli nebo spis pne jako po boku a prso z ktereho kojim u prostred.Pnuti trva treba tak minutu dve a prijde mi,ze mala zacne vic tahat,protoze tu minutu zacne vzdycky jako broukat nebo spis jako funet-hekat😀Nemate s tim nekdo zkusenost?diky

dadalu
31. pro 2016

@ajja87 to je spouštěcí reflex..začne téct mliko a ty zvuky jsou spokojene polykani 😏 nez se upravi laktace,muze se ti mliko spouštět (pnuti) i mimo dobu kojeni

lv
31. pro 2016

Ano, spouštěcí reflex. Já to měla hodně dlouho, stačilo pomyslet na kojení, rozněžnit se, slyšet plakat cizí malé miminko.. a hned bylo triko mokrý, hak se to samo spouštělo 🙂.

nick1234
31. pro 2016

Ja mam hoodne silny spousteci reflex, malej ma 7 mesicu a doted kdyz kojim tak mi celkem dost vyteka z druheho prsa, a i kdyz uz mame zavedeny prikrmy a ji kazdy den min obed, nekdy i jednu nebo dve svacinky, pokazde kdyz vynecham kojeni tak mam hodne nalita prsa...sem zvedava kdy to konecne prejde neni to vzdy prijemne😕 vsichni rikali az se upravi kojeni, tak treti mesic a furt nic😒jak rikate vy, pnuti v druhym prsu, nekdy mokra cela podprda😠

lajla
31. pro 2016

Já to měla skoro do dvou let..sice pak už míň ale měla

nick1234
31. pro 2016

@lajla jezis tak to se teda mam na co tesit 😨

lajla
1. led 2017

@nick1234 třeba ne😁každá to tak nemá.. a hlavně pak už to až tak neboli..