Po každém jídle ublinkává

judlinkadd
18. pro 2017

Ahoj holky, prosím Vás, mám první dítě a tak mě všechno děsí, popř. nic nevím😀 Nekojím, 1 měsíční syn má umělou výživu, parádně přibývá, nezvrací, nemá problémy s bříškem apod., ale ublinkává. Po každém jídle aspoň jednou z pusy vždycky něco odejde. Bojím se, jestli to je normální nebo to je třeba řešit. Díky za případné rady

kejt29
18. pro 2017

Jestli nema jine obtize a neblinka savle je to v poradku 😊 Reflux jeste neni dovyvinuty, tak to jde snadno ven. Dcera kojena a ublinkavala i dve hodiny po jidle 😃

misa1106
18. pro 2017

Je to normální, náš syn je lord poblión, převlékám sebe i jeho několikrát denně - prý se prostě musí zatnout zuby a vydržet..a prát a prát😅. Některá miminka jsou méně blinkací, některá víc🙂

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
nicollbc
18. pro 2017

Moje malá blinkala jak divá, teď je jí 7 měsíců a je to už dobrý. Zlepšilo se to asi tak kolem 5. měsíce, pomohlo dát postýlku do zvýšené polohy a nechat chvilku i po jídle, aby měla hlavičku výš než bříško. Bejvaly jsme poblitý obě dvě a kolikrát všechno kolem 😂 poblitý oblečení jsem řešila bryndákama, neustálé převlíkání nebavilo ani jednu z nás 😎😔😅

judlinkadd
autor
18. pro 2017

Holky, děkuju moc, aspoň trochu jste mě uklidnily 😉

lenka_strelenka
18. pro 2017

Naše Juanita Poblitá ublinkává statečně ještě teď v 7,5 měsících 😉 Teď už výrazně méně, ale pořád se jí skoro po každém jídle podaří něco málo uplivnout. Příkrmy na to neměly vliv, přikrmujem už 3 měsíce a ze začátku byla vyblitá mrkev všude. Taky jsem z toho byla na prášky, už jsem řešila Gastrotuss a podobná zahušťovadla, ale nakonec jsme to zvládli i bez nich, malá prospívá naprosto bez problémů 🙂 Holt poblité trochu - utřu, poblité moc - převleču, jinak neřeším (oblečení dceřino, moje i manželovo 😅 ) Ironií osudu je naše blicí poupě navíc výhradní nošenec (z vlastní vůle jejího veličenstva, do kočáru ani za zlaté prase), takže furt zablité šátky, furt praní a sušení... navazování vždy předcházelo obkládání plínama, abychom do nich chytli aspoň ten první projektil a neschytal to čerstvě vypraný a vyžehlený šátek 😂

hazenkarka
19. pro 2017

Ahoj, náš malej byl první 3 měsíce plně kojený, potom jsme bohužel museli přistoupit na UM a blil všechno. Někdy jen do pusy někdy fakt šavlička.....byli jsme i na vyšetření, ale je v pohodě. Takže jak psaly holky, vydrž. Zkoušela jsem Nutriton od Nutrilonu jako zahušťovadlo, ale výraznou změnu jsem neviděla. Blinká když se hodně mrská, což je čím dál víc, má 5,5 měsíce 😉.

bauskka
20. pro 2017

Také jsem z toho na začátku byla vypleskla a občas jsem i teď. Mám 9 týdenní holčičku a taky blindi. Někdy víc někdy méně. Některý den si vůbec neublinkne jindy zas blindi celý den, po každém krmení ale i 2 hodiny po kojení. Blindi jak přebytek mléka tak občas i natrávené mléko. Jakmile se začala více mrskat tak to ublinkava skoro furt. Az úplně vidím jak ji to musí už pálit. Určitě dej do zvýšené polohy .. já po jídle dávám do lehátka .. navíc malá má prý malý reflux .. zvedá se jí kufr dost často když leží na zádech. Pokud nehází šavli daleko tak bych byla v klidku 😀 jak už jsem někde četla tak prý 3 - 4 polévkové lžíce je normální .. tak vylij toto množství a porovnej s tím co ublindila 😀 ze začátku jsem to také dělala. A nemyslí si že vyblila třeba celý obsah žaludku, ono to tak možná někdy vypadá ale není to tak .. 😀 ale neboj nejsi v tom sama .. jsem v šoku občas i teď když má den kdy víc ublinkava 🤦🤔😀