Po kojení mi zmizela prsa!

juliexs
29. dub 2008

Holky, ja jsem posledni dobou tak zoufala z mych "vnad". Pred tehu jsem mela velice hezke a plne dvojky. Ted uz skoro rok kojim a prsa se mi posledni tydny uplne ztraci pred ocima. Mam tak akorat lepsi nulky. Kdyz se vidim naha, tak je mi do breku.
Na plastiku jit nechci, ale ze sveho hrudniku mam uz vazne mindrak. Myslela jsem, ze po kojeni prsa muzou zmenit tvar, ne zmizet... ☹

kristi
24. únor 2009

uz jsem se lekla, ze by to delal jak na bezicim pase....

ja si to zatim rozmyslela, mela jsem objednanej termin v prosinci,ale nejak to nevyslo - stehovani a tak. A zatim ziju, tak uvidime, zda se jeste jednou odhodlam

nalka
24. únor 2009

Ty už jsi měla termín a nešla jsi?No to kdybych už měla po konzultaci a měla termín,tak už bych šla.Já se nemůžu odhodlat k tý konzultaci a k objednání.To kdybych věděla,tak jdu místo tebe 😀 😀 😀

nalka
24. únor 2009

kamiska v co doufáš?Že půjdeš taky?Nebojíš se?

kristi
24. únor 2009

tak konzultace byla naprosto vpoho

luucia
24. únor 2009

Kamarádka mě pořád utěšovala, že do roka od porodu se prsa vrátí do původního stavu, tak furt čekám a nic 😝 😝 😝 ne, že by mi zmizely, ale jsou nějak níž a níž 😠 😅 ještě, ze jsou push upky 😵

nalka
24. únor 2009

tak já budu po porodu za chvilku rok a že by se mi něco vracelo do původního stavu teda nevím,ale prsa to nejsou 😀 Holky co mi tady řešíme co?Jestli na nás někde ze shora kouká ta holčina,tak si určitě říká,holky neblbněte,budte rádi že jste zdravé a na živu.Já k vůli prsům nejsem ☹ Jenže takový je život.Je někdy smutný ☹

fisa
3. zář 2009

no, se zajmem jsem si precetla tuto diskuzi. Ja pred tehotenstvim krasne pevne trojky az ctyrky, ted po cca deseti mesicich kojeni velmi povadle dvojky az trojky, radeji nedomyslim, jak tomu bude, az prestanu kojit. K tomu manzel, ktery tvrdi, ze prsa nemuzou nikdy byt prilis velka... ale na druhou stranu prohlasil, ze boj s gravitaci jednou prohrajeme oba, ale u me to na funkci nebude mit vliv 😀

popelka.miri
4. zář 2009

No, tak já kojím už třetí dítě a nechápu ani moje okolí, jak ještě můžu kojit, když tam skoro nic nemám 😀 Malé je 20 měsíců a rozhodně se nehodlá pustit 🙄 Takže to bude asi už jen horší. Já teď vyřadila 2 podprsenky, byly mi velké, za chvíli budu mít snad A! Před dětmi jsem měla sice malá prsa, ale pěkně pevná 😵 A teď mám pocit, že tam mám už taky jen pytlíky a pěkně vysypaný ☹

lu777
11. črc 2010

holky tak jsem si to tu celý přečetla koukám že jsme na tom všecky stejně - mrmlající a bojící se plastiky 😀

já měla dycky tak jedničky, ale pevný... kojila jsem jen pár měsíců obě děti a jak jsem si myslela, že možná jsou prsiska malý ale aspoň nemá co spadnout tak prd a ořech - dřív jsem měla model "husí kůže" a teď mám model "pidiplacka s čudlíkem" 🙄
mně to nejvíc vadí když vidím to nádherný prádlo někde a muž pořád ať si něco koupím... jaxi nechápe že to fakt nejde 😠 jemu to ani tak nevadí ale mně už dlouho, takže už si potřetí koukám na plastický chirurgie...
bolest a tak bych přežila, jen si přece jen říkám jestli je to zdravý tam mít ten silikon... je mi jasný že kdyby mi pak něco bylo tak se budu tlouct do hlavy.. na druhou stranu si říkám, že pokud půjdu na plastiku tak teď a ne až mi bude 60, to už asi minišaty s výstřihem nejspíš stejně nosit nebudu (jedině že bych jako Cher chodila na plastiku co pár měsíců 😀 )

no momentálně jsem ve fázi že si říkám, že tak za půl roku bych do toho šla... jen teda jako nevím jak budu s dvouma prckama dodržovat klidový režim po operaci 😅 to aby si na to muž vzal dovču... aby se mi pak prsa neposunuly na záda 😀 😀

primissi
28. črc 2011

@lu777 ráda bych obnovila diskusi a zeptala se, jestli jsi na té operaci byla. chtěla bych jít taky, ale musím počkat až po druhém dítěti. Abych si nový prsa zas nezničila kojením.

libulubo
25. říj 2012

také bych ráda obnovila diskusi jsem na tom uplně stejně bohužel a já si už myslela že jsem jedina 😒 před těhu pěkný pevný 2 ky 🙂 a teď kojila jsem 6 mesicu a akorát tak kuže na 2ky ale objem tak na 1ky 😠 pěkně mě to štve vždycky mi ríkala mamka po dětech se Ti prsa zvětší... což se obecně říká ale koukám že hold realita je jiná. 😅

mafeska
30. říj 2012

Já se snažila kojit 14 dní a pak jsem s tím skončila protože se mi nedostavilo mléko. Prsa se mi během těhotenství hrozně zvětšily tak spíš teď čekám co bude, jestli zůstanou nebo se zmenší do původní velikosti 😀

nikieda
15. pro 2012

Ahoj holky, byla jste některá na operaci? Prosím, napište mi kde a jaké máte zkušenosti. Já už jsem zoufalá, sice ještě kojím druhé dítko, ale krom bradavky tam nic není 😢 Manžel si neztěžuje, ale já se s touto svou "proměnou" nemohu smířit.. Nikdy jsem neměla sebevědomí na rozdávání a tohle mi vážně nepřidá. Nebojím se bolesti po operaci, spíše, co mě děsí, je ta částka..

ladik1
15. pro 2012

Já kojila 14 měsíců a když jsem přestala, prsa se mi zmenšily, teď jsem opět těhotná a mám prsa jako když jsem šla z porodnice, radost pohledět 😀 Takže krátkodobě doporučuju nové těhu 😉 Jsem smířená s tím, že to bude horší než před dětma (mamka na tom je po nás dost ploše 🙂, ale nevadí mi to. Vždycky jsem měla prsa poměrně velká, tak vím, že estetično je jediná výhoda... sportuje se s tím blbě, nevejdete se do šatiček, které se Vám líbí... menší jen uvítám 😉

aerin
17. pro 2012

@nikieda jenom bradavky, ano ano....tak presne to jsem mela po 22 mesicich kojeni, ted tam teda opet neco mam, protoze mam mesic po porodu 😀 ale dceru chci opet kojit dlouho a jsem zvedava, jestli mi pak zbydou aspon ty bradavky 😀 😝 🙄

malineta
30. črc 2014

Holky, byla jste některá na augmentaci? Já jo, ale mám pocit, že mám každé prso jiné ☹ Tedy není to jen pocit, je to viditelné. Ale jsem jen 4 měsíce po operaci, tak nevím, zda se prsa nějak ještě mění? Jinak určitě doporučuji, v loni v létě jsem na sebe plavky nevzala, letos už jo 🙂))

eduskaa
1. čer 2016

@anatanka
@sannyika
krásná odpověĎ, děkuji ti za ní !!! Mám dvě děti, druhé kojila do 20ti měs., měla jsem malá prsa, ale šlo to, před měsícem jsem skončila a jsem nešťastná, že tam není nic a klasic. podprsenky 75B mi jsou velké ☹ .. Stimulen jsem si koupila před týdnem, kéž by je aspoň vyplnil 😵 . O plastice furt přemýšlím, ale nedospěla jsem k tomu, že to chci.. A finance na to taky nejsou.. Vnitřně se teĎ s tím peru, s tím co mám.. 😨 .

pajavr
17. únor 2022

Jsem na tom stejně, jako v těhotenství mi prsa konečně narostly a po porodu taky se pěkně zvětšil a konečně jsem se radovala, že mám aspoň trochu větší prsa a teď mám mindraky kam mi ty prsa jako zmizely stále kojím už 2 roky a prsa jsou vytahany cecky a menší než před těhotenstvím😭🙈🤦‍♀️celý život jsem slýchávala jen to, že jsem plochá🙈🤦‍♀️😭

danulenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz