Po kojení mi zmizela prsa!

juliexs
29. dub 2008

Holky, ja jsem posledni dobou tak zoufala z mych "vnad". Pred tehu jsem mela velice hezke a plne dvojky. Ted uz skoro rok kojim a prsa se mi posledni tydny uplne ztraci pred ocima. Mam tak akorat lepsi nulky. Kdyz se vidim naha, tak je mi do breku.
Na plastiku jit nechci, ale ze sveho hrudniku mam uz vazne mindrak. Myslela jsem, ze po kojeni prsa muzou zmenit tvar, ne zmizet... ☹

aponchie
29. dub 2008

😀

alcatko.j
29. dub 2008

Horty 😀 😀 😀 😀

makelka
29. dub 2008

HOlky jako mi řekněte, jak to dělají ty modelky a všechny ty herečky, to snad nekojí či co??? já byla na svoje prsa vždycky hrdá, ale teď??

Horty jako ty mě chodíš šmírovat???? Tvůj popis sedí přesně na mě 🙄 🙄 🙄

horty
29. dub 2008

Makelko nešmíruju, co bojíš 😀

Tak manžel je tuhý, ale bohužel ne tam, kde bych to využila 😠

No kočky hlavu vzhůru,nějak bylo, nějak bude. Když tak si párkrát vsadíme sportku a třeba vyhrajeme na nové kozenky.

makelka
29. dub 2008

Jo a horty co blázníš, je z tebe kočka 😵 vypadáš dobře tak toho nech 😉 a prsa se ztratí 😉

nensy
29. dub 2008

já nevím myslíš že ten dekolen pomůže? 😀

horty
29. dub 2008

Makelko omyl, prsa se už ztratila 😀

Nensy já bych tomu nevěřila ani za mák...

nensy
29. dub 2008

že jo já si to myslela že to sou asi bláboli.

s.arik
29. dub 2008

teda holky, s podprsenkama je kříž, a to já mám konfekční velikost 0+ 🙂 takže celý život nenosím podprdu vůbec, fakt tak 5x do roka pod slušnou halenku......co kojím tak mám cca jedničky, běhám bez podprdy, bo mě nebaví si ji svlíkat a oblíkat a prát a na co taky? mlíko nekape 😉

takže to taky vidím tak, že gravitace vyhraje na celé čáře 😝

makelka
29. dub 2008

Ani já bych tomu nevěřila, jedině že by podmínkou bylo hákem si je zaháknout za krk 🙄

lenlut
29. dub 2008

těm různým podpůrným prostředkům,ajko jsou tablety,krémy masti , posilovací stroje co po nich prsa začnou údajně růst, taky nevěřím,Jediné co pomuže je plastika.Ale taky jsme to viděla jak se to dělá a nešla bych na to.BRRRR.A ani mě to nějak neláká. 🙂

kitty68
29. dub 2008

kojici podprdy js odhodila do kose v den kdy se mi udelalo mliko, vubec ty kozy nepodeprely spis je splaskly
kozy mam masivni a doufam ze trochu slezou az prestanu, tatovi se sice libi 😀

horty az ja v lete dojedu domu tak se stavim a vyliskam te 😀 😉 , ty si tak mas na co stezovat ty trumpeto vypadas fakt dobre

juliexs
autor
30. dub 2008

Holky, vy všechny určo přeháníte a reál nebude taková katastrofa. U mě je to ale vážně kalamita. Plavu i ve starých podprdách, co jsem nosila někdy na střední.

Decolen neznám, ale podobným preparátům moc nevěřím. Plastika mi zase připadne moc radikální. Nevím, jak bych snášela pocit cizího tělesa v těle...Navíc se prý implantáty musí po nějaké době měnit.

kristi
30. dub 2008

tak me teda plastika laka a to jako dost

zonja
30. dub 2008

kristi 😀 půjdeme do toho? 😉 já se taky hlásím 😀
teda ale nevím, jestli mi to ještě pomůže 😀 u mě teda gravitace nefunguje, není na co 😀 😀
a prsa, teda bradavky mám akorát tak na malýho, kterej i po roce bez žužlání nevydrží 😀 😀 😀

s.arik
30. dub 2008

zonja, máš hezkou fotku/koláž 🙂

do plastiky bych nešla, leda kdybych měla dvojky a víc 😀 s malými prsy se dobře žije (běhá a spí na břiše 😀 ) a názory chlapů včetně MM jsou mi celkem lhostejné....teda nejsou, ale trpět kvůli líbení nehodlám 🙄 viz vlasy...mám je celkem s potenciálem, ale kdo by se s tím česal žejo 😝

kristi
30. dub 2008

no, tady nejde ani tak o chlapi, na ty ja taky kaslu,ale spis o muj osobni pocit a sebevedomi...

s.arik
30. dub 2008

aha, tak to já si to své sebevědomí (erotické) dobíjím či spíš nedobíjím jedině přes případnou pozornost chlapů 😕
sama sebe nějak co do vzhledu nehodnotím a názory jiných ženských jsou mi fuk, naopak když už někdy vypadám o něco líp než jiná, jako bych se za sebe styděle...debilní pocit že? ale je to tak 😔 😕 😀

kristi
30. dub 2008

bud rada, aspon si to tak neberes

s.arik
30. dub 2008

asi jo, nemá si na co stěžovat 🙂
stejně je to pech na tom světě, že má-li člověk 100 věcí a jednu ne, trápí se zrovna pro tu jednu 😒
kdejaká omdesátikilová holka si říká - já vypadat jako ona, jsem nejšťastnější člověk na světě - no ale ti co mají postavu skvělou taky nebývají zrovna zářivě šťastní 😝

no měla bych přestat bulit nad jinými věcmi a radovat se z váhy a prsou 1, po kojení 0+ 😀

juliexs,
že by se silikony ještě někdy měnily, o tom jsem nikdy neslyšela, jenom že se chodí co pár let na kontroly...

kristi
30. dub 2008

muzou se menit, pokud nastane nejaky problem...

jana.1
30. dub 2008

já měla malý vždycky 😝 😀 při kojení jsem definitivně zjistila, k čemu prsa skutečně jsou (ať to kojení dopadne jakkoliv) a je mi to tím pádem tak nějak šumák 😎 😀 velký jsou podle toho, kolik v nich je tuku a ten při kojení asi zmizne či co.. 😅 takže to budu v případě nouze řešit push-up podprdou a hotovo.. 😀 jinak ani tu podrpdu nebudu řešit

juliexs
autor
30. dub 2008

Kristi: Někde jsem četla diskuzi s plastickým chirurgem a ten říkal, že ještě neviděl silikonová prsa, kde by nenastal nějaký problém 😒
Navíc implantáty nemají tak dlouhou životnost, jak jsem myslela a skutečně se musí minimalně jednou, dvakrát vyměnit.

Někde jinde jsem zase četla, že prsa s kojením ztratí tukovou část, ale že by se to mělo přibližně po roce zase vrátit. Tak nevím, co je na tom pravdy.

kristi
30. dub 2008

a ta vymena je jako zdarma?

jinak to je asi spatnej pl. chirurg, kdyz neumi udelat prsa bez problemu

lenkabu
30. dub 2008

Ježiš, neděste mně. Já měla pěkný trojky před těhu..jediná část těla se kterou jsem byla 100% spokojená. Teď mám čtyřky a pěkně vytahaný...teda když nejsou nalitý...snad se po kojení zase trochu zmenší, že jó 😅 A zpevní aspoň malinko....tablety bych žrala jakýkoliv kdyby to pomohlo,ale pod kudlu se bojim.

kristi
30. dub 2008

Leni, nebyla bych optimista....

lenkabu
30. dub 2008

kristi: a doprdele... 😅 😀

kristi
30. dub 2008

te nechci strasit...podivej se na mamku a posud sama

lenerka
30. dub 2008

čus

dobrý téma 🙂
já byla před otěhotněním kost a kůže takže prsa skoro žádná
pak jsem nabrala 18kg a najednou z 1 3to měl manžel radost 😀 pak kojení prsa velká nalitá
a teď sice ještě kojím jen ráno,ale už se nenelívají a mám opět zpátky své 1
tak aspoň,že existují dobrý podprdy s vycpávkama 😀 😝

zonja
30. dub 2008

s.arik dík
já teda asi ty prachy do toho vrážet nebudu, ale někdy mě to sere, hlavně v létě na koupáku, ani pušky mi nepomáhaj a nejhorší je, že mám jedno prso větší, což mi vadí víc 😔
ale vzhledem k tomu, že nevylučujeme za pár let další mimi, tak nehodlám dělat nějaký problémy a mužovi to nevadí, a jinej chlap fakt nehrozí, tak ať si ostatní trhnou, že 😉