Po kojení mi zmizela prsa!

juliexs
29. dub 2008

Holky, ja jsem posledni dobou tak zoufala z mych "vnad". Pred tehu jsem mela velice hezke a plne dvojky. Ted uz skoro rok kojim a prsa se mi posledni tydny uplne ztraci pred ocima. Mam tak akorat lepsi nulky. Kdyz se vidim naha, tak je mi do breku.
Na plastiku jit nechci, ale ze sveho hrudniku mam uz vazne mindrak. Myslela jsem, ze po kojeni prsa muzou zmenit tvar, ne zmizet... ☹

kristi
30. dub 2008

apii, rozdil je v tom jaky mas implantaty, kudy ti je tam daji a taky lokalita, remove doktora

noangel
30. dub 2008

aponchie: podle jmena kliniky nebo chirurga si narazi na ty implantaty penize 😉

aponchie
30. dub 2008

http://www.miminko.com/clanky/cviceni-na-posile...

kristi:a kdyz chci to nejlepsi co je tak tech 60 je odpovidajicich?tak ja pokud bych sla tak asi jen do nekoho hodne znameho a kdo ma dobre reference a ukaze mi zenske co delal a jak ..nemam rada takovety balony co hned poznas..nekdo je ma tak ,ze ani nevis proste hezky mensi a pevny

kristi
30. dub 2008

znama ma od Mestaka a platila 76 na splatky

aponchie
30. dub 2008

coze????76tacu ty vogo tak to je palka a jake je ma?videlas chmatalas? 😀

kristi
30. dub 2008

videla, nesahala.....vypadaly super, ona ma ale jako 3-4..dost velky v pomeru k telu

aponchie
30. dub 2008

aha toz to je moc na muj vkus,tak to ochmatej a dej vedet jake to je 😀

macanet
30. dub 2008

Toby mě taky zajímalo, jaký to je na omak 😀 Akorát je blbý, když je ženská drobná a má je jak Pamela a ještě se ani nehnou, to je takový nepřirozený, že jako trčej

kristi
30. dub 2008

no,to se to prave nesmi prehnat

aponchie
30. dub 2008

presne tak radsi mensi a pevny nez vetsi ..pomer k telu ..jako poznat to urco bude v plavkach nebo naostro,ale pekne udelane proc ne 🙂

kristi
30. dub 2008

jsou i implantaty ve tvaru kapky,ktery jsou jeste min napadny

lili03
30. dub 2008

Za 20 jsou možná jjen implantáty, ale operace celkově i s konzultací, pobytem a vším je kolem 60 tisíc. Míň těžko, možná někde mezi 50 a 60. A většinou se vyměňují, tak po 10 letech. Možná o nich budu taky uvažovat, ale jsem zvědavá, kde na ně našetřím - na mateřské...

anatanka
30. dub 2008

Holky, vy me bavite... 😉

Kristi, mas to nejak zmaknuty. To je ten tvuj zajem o vec asi hodne vaznej...

Plastika me taky cim dal vic laka. Bolest a operace je asi to, ceho bych se na tom bala nejmin. Spis nevim, jak bych se potom s novym hrudnikem szila. I kdyz po kojeni me taky zcela jiste ceka novej hrudnik (zaklady se uz zcela jasne rysujou) a s tim se asi budu szivat jeste hur 🙂

kristi
30. dub 2008

Anatanko, jj....situace si to zada 😉

myschka
30. dub 2008

http://www.plastikapraha.cz/pred-po-obrazky/zve...
myslim, že to nevypadá špatně 😉
já bych taky chtěla ty solné co jsou ve tvaru kapky, vypadají přorozeně a na omak to není poznat, jsem je ošahávala kamarádce 😕 😀

kristi
30. dub 2008

fakt to neni poznat na omak?? ja az nakou kocku uvidim,tak si sahnu...

myschka
30. dub 2008

není, prostě normální prso, ty solný roztoky jsou lepší. no mě se týka spíš tohle ☹
http://www.plastikapraha.cz/pred-po-obrazky/mod...

myschka
30. dub 2008

tenhle obrázek mě dost uklidnil. Přesně takový prsa by se mi líbili 😀 a ten stav před skoro spňuji 🙄

kristi
30. dub 2008

jako dobry, ty mas na tuhle kliniku reference? ja si teda vybrala jinou.....

myschka
30. dub 2008

Já si taky vybrala jinou, ale tady mají nejvíce fotek před a po 😉

kristi
30. dub 2008

a kterou? IP

lenlut
30. dub 2008

Sestřenka je asi tak 1-2 měsíce po plastice a stálo jí to 50.Viděla jsme ji jen na fotce co mi posílaal,v plavkách a nešla do extrémů,takže má asi tak větší 2 jak mi popisovala.Moje mamka jí viděla je to asi tak 14 dnů a říkala že to poznat není.Že kdyby to nevěděla ode mě tak nic nepozná. 😉
Jen jsme se sestřenky ptala jaké jsou na omak a jak bolest po operaci,tak říkala,že (to byla asi tak těch 14 dnů po tom)že jsou ještě takové tvrdší,ale prý tak po měsíci změknou a bolest prý nijka hrozná,ale říkala,že má celkem vysoký práh bolesti,tak že ji jen tak něco nebolí(ted doufám že jsme ty prahy bolesti nezaměnila 😅 )Já se sní uvidím možná až v létě,tak teprv potom budu sahat(už jsme ji na to připravila,že ji budu osahávat 😀 )

kalo
30. dub 2008

Koukala jsem na ten odkaz od Myschky...ta modelace...To je docela dobrý!! Ale zvětšení pomocí implántátů bych si nenechala. Naprosto mě děsí představa, že mám v těle nějakou "umělou hmotu" 😀 Pro srovnání... mám děs i nechat si dát antikoncepční tělísko, že je to nějaká "cizí věc" v mém těle. /Hnusí se mi i antikoncepční pilulky, že je to něco co do těla nepatří..ale ty i přes odpor užívám 🙂 /
....Jsem asi padlá na hlavu...No, ale kdo se k tomu odhodlá, klobouk dolu...vypadá to pěkně. Každý má hold ty hranice ke svému tělu jiné.../Nebo spíš..zase až tak hnusná ty prsa nemám 😀 /

lenkabu
30. dub 2008

Mně se taky líbí ta modelace spíš než implantáty 😉

lenlut
30. dub 2008

Tak mě se líbí obojí-ty "vycpávky"tam jsou udělané pěkně,vypadají přirozeně,žádné pravidelné "koule" 😝
Ale je fakt že když už tak taky spíš uvažuju o modelaci.Odmítám si do sebe nechat něco cpát 🙂

ivousek
30. dub 2008

Tak já jsem myslela jak na tom su spatne s tema prckama co mám 😀 Co jsem ale mrkla na ty fotky tak se me doooost zvedlo sebevedomí-sice malé,ale hezké 😝

anatanka
1. kvě 2008

Kdyz se to neprezene, tak to vypada hezky i prirozene, ale vic me prave zajima ten omak. K tomu jsem nemela zatim prilezitost. Nikoho se silikonama neznam a uz vubec ne tak dobre, abych si to mohla osahat.

Ale prave predstava ciziho telesa v tele me dpst desi. Nesnesla jsem na sobe ani gelove nehty...

kristi
1. kvě 2008

ja jsem si teda vybrala tuhle kliniku, pan doktor je mi sympatickej a jeho prace jeste vic

www.perfectclinic.cz

noangel
1. kvě 2008

kristi: pokud je pan doktor ten na tech obrazkach tak tam jdu taky 🙂

kristi
1. kvě 2008

je, fakt tak vypada.....dobrej,co?