Po kojení mi zmizela prsa!

juliexs
29. dub 2008

Holky, ja jsem posledni dobou tak zoufala z mych "vnad". Pred tehu jsem mela velice hezke a plne dvojky. Ted uz skoro rok kojim a prsa se mi posledni tydny uplne ztraci pred ocima. Mam tak akorat lepsi nulky. Kdyz se vidim naha, tak je mi do breku.
Na plastiku jit nechci, ale ze sveho hrudniku mam uz vazne mindrak. Myslela jsem, ze po kojeni prsa muzou zmenit tvar, ne zmizet... ☹

kristi
29. dub 2008

jsem na tom stejne....taky jsem mela pekny pevny dvojky, kojila jsem jen 2 mesice a des bes....trapi me to

andilek
29. dub 2008

no tak já ti klidně 2 čísla pošlu, já jsem na tom opačně, před těhu pěkný C a teď svislí dlouhý placatý vycuclý Éčka 😲 😝

kristi
29. dub 2008

julie a jak to hodlas resit? ono totiz moc moznosti neni

kalo
29. dub 2008

Taktéž se hlásím k sušeným švestkám 😀 Kojila jsem 8 měsíců...Mám prsa menší než jsem měla a měla jsem mooooc hezké dvojky!!! Ale mám pořád "docela" dobrý tvar...bradavky nahoru, tak to ještě jde...Ono s tím člověk nic moc nenadělá...Na operaci bych nešla ani za milion. Jediné,co bych zkusila, jsou takové ty reklamou propagované bylinné preparáty na zpevnění prsou /Dekolen??? nebo jak/

kristi
29. dub 2008

kalo,jsou naprd.....proc bys nesla na operaci?

sylvar
29. dub 2008

tak já kojila 2 měsíce a na prsou nejde změna poznat, jsou jako předtím, krásné pevné jedničky 😀 teda drahý říká...
já přemýšlela o zvětšení,ale asi ne e.ale mít velký, tak bych asi přemýšlela o zpevnění 😉

schwarzovka
29. dub 2008

jestli se prsa po kojení zmenší, tak asi začnu slavit...protože mám oooobrovskýýýý prsa a radši bych si je nechala zmenšit, holky neblázněte velký prsa jsou na prd...těch problémů ze zády apod 😢

kristi
29. dub 2008

ja nerikam velky, ale normalni

schwarzovka
29. dub 2008

i tak...malý prsa jsou teď v modě 😉 , co já bych dala za dvojky i jedničky by se mi líbili...už u trojek se blbě běhá 😀 ...a to jsem měla na základce mindráky, všechny holky už měli prsa a já byla plochá...pak mi v 9.třídě narostly, ale stejně mi nadávali, že tam mám ponožky...doufám, že splasknou a to mi naštestí v těhu už víc nenarostli

ivousek
29. dub 2008

Tak já mám taky po kojení jeste mensí nez pred tím(kojila jsem 8 m.)Hned po kojení byla docela fajn ,ale po pár mes.se me zacala strácet ☹
Me by stacily dvojecky,ale operace se taky bojím.
Stve me to hl.kvuli oblecení,líbí se me taková ta tricka do vé-no ale copak to jde s jednickama 😀
Muz si nestezuje prý co je malé to je milé 😝

jjitulina
29. dub 2008

tak já už si začínám šetřit do prasátka na siliony ☹ Před Bárou jsem měla ale fakt výstavní trojky,pevný.A ted po Vojtovi a jeho ročním ceckování mám prsa po tatínkovi,můžu si je rolovat,jak psí uši 😒

janinac
29. dub 2008

Holky já měla pevný dvojky...po půl roce kojení jsem měla tak mínus pětky 😀😀 ale teď (půl roku po dokojení - to je hezký slovo 😀) se mi prsa začínají vracet. Ale je to hodně častý, že se prsa ztratí a určitě pokud by mi to nějak vadilo, tak bych o plastice taky uvažovala...ale na naší vesnici je to šumafuk 😀

papaya
29. dub 2008

Jani 😀
No já zatím stále kojím a prsa se zmenšují a zmenšují.... Kdyby se tak chtěl zmenšit i ten zadek,ať nevypadám jak kytara 😝 Jinak mi to ani neva,hlavně že nevisí

myschka
29. dub 2008

Já mám po 9měsících kojení vysypané pytlíčky, jsem celkem zoufala. Doufám, že se to alespoň trochu upraví. Já měla celkem pěkný čtyřky a teď 🙄 🙄 a teď mám kůži pětky a výplň jedničky 😀 😀 😀 😀

makelka
29. dub 2008

myschko tak to jsme na tom stejně, měla jsem pevný 4 a teď??? škoda mluvit 😔 uvažuju po druhým dítěti o plastice

myschka
29. dub 2008

makelko asi tak nějak. Já ještě ke všemu mám doma chlapa kterej je na velký a pěkný prsa vysazenej 😝 to kdyby byl na velký zadky 😀 😀 to bych byla IN 😀 😀

skuli
29. dub 2008

Holky tak já jsem taky z těch,co bych vám tak 2-3 čísla dala.Já naopak šetřím na zmenšení.Až se mi úplně ztratí mlíko,tak zajdu k doktorce a zkusím to přes pojišťovnu.A jestli to nevyjde,tak těch 20 000 klidně obětuju.Záda mě bolí jako prsase celý život,nic si na sebe nekoupím a vypadám o 20 kilo tlusťější než ve skutečnosti jsem 😠

kacerka
29. dub 2008

Mně se zdá, že ty, které měly před dětmi velký prsa, tak mají ještě větší a naopak - jsem druhý případ, ale aspoň nevisí - jsou pořád vysoko 😀 😀 😀

lamia
29. dub 2008

Jéžiš název tohohle tématu mě nadchnul!!!!Já chci taky 😀 😀 Bohužel já se svých rozměrů asi jen tak nezbavím,takže už jsem o zmenšení taky uvažovala,totéž co píše skuli,bolí mě celý život záda a saka apod si kupuju o dvě čísla větší než kalhoty...takže až dokojím druhého človíčka,taky asi naklušu někam do "úpravny" 😀 Přeci jen to druhé kojení jim dá ještě víc zabrat (malou kojím ještě teď,sice už jen dvakrát denně,ale zatím pořád...),takže pak už to bude i prevence psích uší až ke kolenům...nehodlám je fakt do podprdy rolovat 😠

luuciee83
29. dub 2008

tak já si stěžovat nijak nemůžu - před těhu jsem měla tak dvojky - teď mám dvojky až trojky, protože podprsenky, co jsem nosila dřív už mít nemůžu a tvar mají taky hezký... 🙂 ale je fakt, že při kojení jsem měla snad čtyřky a to bylo přece jen moc, pak bych asi uvažovala i o zmenšení... jinak k tomu Dekolenu - jedna známá se na to ptala v lékárně a prý to zabírá, ale pozor, jakmile prášky vysadíte, budete mít to, co předtím... 😖

nensy
29. dub 2008

jo tak to já mám po dvouch dětech mega prsa ještě jedno a budu jak doli baster 😀 😀

makelka
29. dub 2008

myschko asi tak nějak, na velký zadky, to bych bya taky in 😀 😀 😀

skuli já fakt nevím co je horší 😒

kacer ale já měla D, v těhu E a při kojení F a teď???? teď mám sice D ale u kolen 😠

skuli
29. dub 2008

makelka-no horší jsou ty veliké.Ty si to vždycky nějak vycpeš,ale my to neschováme ☹

makelka
29. dub 2008

Skuli pokud se můžu ptát, kkolikátky máš? 😅

kacerka
29. dub 2008

makel, to je jasný, že to není pravidlo, jen to tak vidím v okolí, no 😉

alcatko.j
29. dub 2008

Kristova noho, holky, neserte me 😅 Ja kojim uz 11. mesic 😅 a ted jsem tak nervni, ze si tady omatlavam kozy a zkoumam, jestli nemizi nebo se minimalne nezmensuji 😅 A jsem tak zblbla uz, ze neumim posoudit 😀

kacerka
29. dub 2008

alci, jak jedenáctý měsíc, když máš víc než roční dítko? 😕

makelka
29. dub 2008

kacerko však jasně, asi bych byla radši pro tu druhou variantu 😉

Ali neblázni, vypadáš furt dobře 😉

papaya
29. dub 2008

Alčo hlavně že jsou na svém místě 😀 U tebe by se jeden ani nedivil 😀

frog
29. dub 2008

Tak já měla před H a teďka mám I...závidím těm co maj takový pěkný D,kdo se má s těma dudama tahat ☹