Po kojení mi zmizela prsa!

juliexs
29. dub 2008

Holky, ja jsem posledni dobou tak zoufala z mych "vnad". Pred tehu jsem mela velice hezke a plne dvojky. Ted uz skoro rok kojim a prsa se mi posledni tydny uplne ztraci pred ocima. Mam tak akorat lepsi nulky. Kdyz se vidim naha, tak je mi do breku.
Na plastiku jit nechci, ale ze sveho hrudniku mam uz vazne mindrak. Myslela jsem, ze po kojeni prsa muzou zmenit tvar, ne zmizet... ☹

macanet
30. dub 2008

zonjo, ale ono je vždycky jedno prso větší, než druhý 😉 mě teda štve, že mi kozenky neřekli ani nazdar a normálně odešly, kdyby řekly, hele holka připrav si košíčky 0 tak se připravím 😀

s.arik
30. dub 2008

macanet 😀 co by tě varovaly předem, na nulky košíky nepotřebuješ 😉 jako já 😀

macanet
30. dub 2008

To je fakt 😀 Ale jako chci machrovat tak nosím náprsenku 😀

s.arik
30. dub 2008

😀 😀 😀 je fakt že ty ramínka jsou sexy, ale vzhledem k mé poďobané pleti na ramenkou nemohu spoléhat ani na to, frajeřím raději v klasickém T-triku bez podprdy a přetrpím, že si mě někdo tak jednou za měsíc splete s klukem 😝 (no od té doby, co s sebou vláčím kojence se to vlastně nestalo 🙂 )

s.arik
30. dub 2008

na ramenou 😝 a zádech 😝 😀

macanet
30. dub 2008

Hele některý chlapi milujou ženy bez podprdy 😀

zonja
30. dub 2008

já teda nevím, jak dopadnu po druhým, zatím ještě dost kojím, tak se můžu radovat - možná kojím proto😀 😀
ale to prso mám o dost větší než to druhý ☹
já teda nosím takový ty podprdy přes hlavu 😉 a to jen aby mi nezmrzly bradavky, mi vaděj ty třička jak se přes ně dřou 🤐

macanet
30. dub 2008

Koj koj, pak se budeš divit 😀 Nebo třeba nebudeš 😉

kristi
30. dub 2008

No,to my taky budeme mit jeste jedno dite, ale co vim, tak se s tim da i kojit...

s.arik
30. dub 2008

macanet, milujou, pokud usoudí že to vůbec žena je 😀

macanet
30. dub 2008

s.ariku, u druhýho se nám třeba prsa zvětšej, směrem dolů 😀

lenkabu
30. dub 2008

kristi: tak moje mamka má po dětech dost slušný visačky...to mně čekaj věci 😅 Tu operaci začnu zvažovat. 🙄

kristi
30. dub 2008

ja uz to zvazeny mam 😵

lili03
30. dub 2008

Já se s váma holky fakt bavim 😀
Před otěhotněním jsem měla nulky a teď takový asi jedničky, takový krásně nalitý. A jak to vypadá, po kojení místo původních nulek budu mít ponožky na šňůře 😀
Jinak k tomu Decolenu - zkusila jsem, ale žádný zvětšení, dokonce ani vyplnění, zpevnění. Ale třeba to na někoho působí, každá jsme jiná. Já jen vím, že pro mě to byly vyhozené peníze, ale alespoň jde o přírodní tabletky. To samé Herbust - naletěla jsem totiž 2x 😀

macanet
30. dub 2008

Pokud jste rozhodnutý sami tak vám fandím a hlavně ať to udělaj pořádně 😉 Já nee, bála bych se, možná , kdybych pak měla nějakej kosmetickej problém, nebo hodně chodila do společnosti, tak jo. mě prsa zůstali tak nějak stejný akorát se zmenšili 😕 Vytahaný nemá bejt co 😀

morusa
30. dub 2008

Holky, myslím ,že ten Decolen jsou vyhozený peníze jako všechny ostatní zázračné preparáty,já bych do toho neinvestovala ani náhodou. Moje známá teda brala nějaký prášky na prsa, ale ona neměla malý, jen je potřebovala zpevnit, bylo to ale pekelně drahý, jestli si to dobře pamatuju, kůra na tři měsíce jí vyšla na nějakejch 7-8ttis. Fungovalo to nějak, akorát teda problém byl v tom ,že když je přestala brát, tak prsa zas spadly, takže opět prášky nanic...

Kristi, kdy plánuješ jít na tu operaci a víš ,už kam?

macanet
30. dub 2008

Lili při kojení nebo v porodnici si budeš připadat jak Pamela 😀 Já teda jo.

ina.b
30. dub 2008

Tak koukám na vaše příspěvky a moc dobrý vyhlídky mě asi nečekají. Zatím teda kojim, ale když mám večer málo mlíka a prsa vypadají spíš jako polovypuštěný sáčky s vodou, tak si říkám, že mi to snad nezůstane 😲 Ale jak tak čtu, tak asi zůstane 😅 😠

Neměla byste, prosím některá radu, jaký krém na prsa (na suchou kůži)? Mám atopickou kůži a krém, který jsem dostala od kožní lékařky si netroufám dát na jenou kůži, jako je obličej nebo prsa ☹

kristi
30. dub 2008

indulonu

aponchie
30. dub 2008

jj indulona je super 😉

ina.b
30. dub 2008

A kterou barvu, modrou? Děkuji 😉

kristi
30. dub 2008

modrou, klasickou

ina.b
30. dub 2008

Díky 🙂

kristi
30. dub 2008

nebo jeste Excipial

kitty68
30. dub 2008

ja bych potrebovala trosku mensi, vcera js si koupila kosili a nevim jak js to zkousela 😀 mam ji trosku knap pres me bujne poprsi 😵 asi js je mela vycucle 😉 protoze js ji oblikala pres tricko a v poho 😀

aponchie
30. dub 2008

ja mam mensi podprsenku nez mam prsa a pak si rikam jak jsem na tom dobre 😀 😀 😀

macanet
30. dub 2008

Aponchie- dobrej nápad, jak to přetejká.......... 😀 taková zvedačka

kristi
30. dub 2008

to neni zdravy, se tim pridusis

aponchie
30. dub 2008

macanet nahodou super..neee mam jednu ale vypada to fakt bombasticky 😀 akorat si nikde nesmis vyslict 😀
kristi:jak se tim pridusim? 😅
jo a nemuzu poradne najit dobrou podprdu ,sebedrazsi sou naprd,nasla sem loni na erotickem katalogu jednu normalni a je super vypada sexy a ja magor ji koupila jen jednu 😝 mam tak max dva a pul cislo ale delaji mi slusne trojky

kristi
30. dub 2008

ji mas jako o cislo mensi kosicek?