Po odsatí vela mlieka aj tak tečie, čo s tým?

lilinka111
9. čer 2013

ahojte kocky,verim ze sa najde niekto kto mi poradi,,,,,,,,,,,nekojim,,,,,,kvoli tomu ze maly je v inkubátore ,ale odsavam,no po odsati stale tecie a preteka cez aj plienky,,,,,,,,co s tym?prejde to??????

evaviki
9. čer 2013

@lilinka111 odsavaj a tes sa, ze mas tolik mlieka 🙂 ak je v inkubatore, tak vezmi prebytocne mlieko do nemocnice, je tam spousta miminek, ktore mm potrebuju..

abigail1
9. čer 2013

@lilinka111 já osobně bych odsávala všechno mléko a přebytek zamrazila. Jestli si to dobře pamatuju, tak se může skladovat v mrazáku max. 1 měsíc. No a k Tvé otázce, ano, přejde to, když nebudeš odsávat všechno mléko a prodloužíš intervaly mezi odsáváními. Ale co by jiné maminky za tolik mléka daly...
Ať máš malého brzy u sebe. 🙂

janesafari
10. čer 2013

Některé porodnice mateřské mléko vykupují !!!Aspon to tak bývalo-takže pokud je moc mléka,proč ho neprodat 😅 Já měla taky hodně mléka po prvním porodu,ale že ho můžu prodávat sem se dozvěděla pozdě-tehdy dávali za litr snad 500-600,- a dál ho prodávali za 900 až 1400,- podle tehdejších informací 😕 Ale jak je to ted-to nevím,ale za optání nic,ne?Možná to ještě funguje 😅

lilinka111
autor
10. čer 2013

dakujem vam kocky,,,ano ponukli mi moznost predat im mlieko,dnes mi povedia ci to prijmu,,,,,,,ja som rada ze mám vela mlieka,len to pretekanie po odsavani mi trochu vadi,tecie tak ze mi pretecie aj cez uteraky