Podle doktorky mám na 1 roce ukončit kojení

snezenka123
28. dub 2016

Ahojky maminky kojilky,svoji dcerusku kojim stale,byl ji ted rok a na rocni prohlidce se me dr.zeptala, ze jestli jeste kojim,odpovidam, ze ano a ona na to, ze bych mela prestat. Ze do roka je to az az. A pak uz to neni vubec potreba,ze nocni kojeni musim odbourat uuuplne,kvuli zoubkum pry..a ze i tak pres den nekojit. Ze jak se hlasilo ze kojit co nejdele uz zase neplati,ze proste jen do roka a dost.
Stejne budu malou kojit,i v noci,protoze ted ji rostou zuby a je to to jedine, co zabere a uklidni. Navic mleka mam dost, mala moje mlicko miluje,kolikrat pres den prijde se napit,od mala kojim na pozadani.
Taky na me koukala jak na exota, ze nema mala dudlik.
Tak jak nevim, jestli jenom ta moje dr.je takova, nebo jestli i vy jste se setkali zase s tou jejich "novinkou" kojit jen do roka...
Diky moc.

zuzita15
17. led 2020

@hanka_333
@elu
@patmouse
Nevadi vam, ze ta diskuze je skoro 4 roky stara? 🤣😉 pani/slecna @shakira007 asi mela potrebu kojicim matkam sdelit, ze nevi, co s prsama, tak je cpou detem do pusy, aniz by o to staly, a nechtela na to zakladat novou diskuzi 😂😂

ivetkakr
17. led 2020

Koj tak dlouho jak to tobě a dítěti bude příjemné 🙂 neohlizej se v tomhle ani na doktorku a pokud malá nemá stoličky tak je jedno kojení noci,protože mliko se se Zubarka vůbec nepotká...

lennus
Autor odpověď smazal
Zobraz
snezenka123
autor
18. led 2020

Obnovuji téma. Nakonec jsem dcerku kojila do jejích dvou let.
Potom jsem dostala zánět mocaku, silný a musela brát léky neslučitelné s kojením.
Nyní kojim 4 dítě, 14m, jsem těhotná, tak uvidíme, jak dlouho to půjde

patmouse
18. led 2020

@zuzita15 Diskuze je stara,ale prispevek te chytracky je “cerstvy”, a protoze me pobavil,tak jsem reagovala. Na tom je neco spatneho?

zuzita15
18. led 2020

@patmouse naopak, tvuj prispevek byl naprosto trefnej a naramne me pobavil 😉👍🏻 Taky dcerce porad cpu prso a ona ho vlastne “vubec nechce” 😂😂

patmouse
18. led 2020

@zuzita15 chudak mala! Ze ti to neni blby! 😉😂😂 muj syn je vylozene nestastnej,kdyz se chystam vyhrnout tricko 🙈
Tipuju,ze autorka toho chytryho prispevku bud deti nema,nebo nekojila 😉

shakira007
18. led 2020

@patmouse děti mám dvě a kojila jsem je do 6 měsíců, potom jsem dávala přesnidavky, přikrmy, nějaké to jídlo a to dětem chutná rozhodně víc než jen mlíko. Jako ať si každý koji děti třeba do 18 let ale mám právo napsat svůj názor.

patmouse
18. led 2020

@shakira007 samozrejme,ze mas pravo na svuj nazor,ale kdyz ten nazor je tak trochu smesny,tak se nediv,ze clovek na to pobavene reaguje 😉😂napsat,ze matky,co koji i po pul roce zivota ditete,to delaji jen proto,ze se to libi jim, to podle me neni nazor rozumneho cloveka. 😎

snezenka123
autor
18. led 2020

@patmouse autorka chytrého příspěvku odkojila 3 dětí (rok, rok a čtvrt, dva roky)a momentálně kojí 4.dite kterému je 14m😏

me_druhe_ja
18. led 2020

@patmouse Zase na jednu stranu, kdyby se ženským to kojení tak dlouho "hnusilo", tak by určitě nekojily dva roky nebo i dyl.. 😀 odstavit v roce už by mělo být v pohodě. 🙂 Takže asi to bude taky tím, že se to ženským líbí, že to berou jako intimní chvilku. 🙂 Hlavně ať si každej kojí nebo nekoji jak uzná za vhodné, jen (ne) kojení z ženy nedělá dobrou matku. 🙂

shakira007
18. led 2020

@patmouse no podle mě to tak prostě je, a přijde mi hrozný že jsem náhodou na internetu našla takovou divnou ženskou co svý 22 měsíční dítě jen kojila a jinak nedávala nic ani to nikdy nezkusila prostě hrůza.

patmouse
18. led 2020

@snezenka123 Ja se ale vubec nezminuji o vas,asi jste to spatne pochopila...🙏

patmouse
18. led 2020

@shakira007 Tak to je dalsi extrem. Ale je naprosto bezne,ze dite ma prikrmy a normalne ji a je stale castecne kojeno.

snezenka123
autor
18. led 2020

@patmouse já vím 😉💐