Potřebuju poradit. Srovnají se prsa po kojení?

adrianaconkova
29. čer 2021

Ahoj holky potřebovala bych poradit, už 4 měsíce kojim jen z jednoho prsu. Jedno mám malé a druhý zas velké, bojím se že když po dlouhé době přestanu kojit , tak mi ty prsa zůstanou? ... Myslíte že bych měla radši jít na umělé mléko ? Nebo se mi ty prsa srovnají ? Děkuji za každou odpověď 🙂

marelle
29. čer 2021

@adrianaconkova já už takhle kojím rok. První dceru jsem takto kojila do dvou let a prsa se vrátila do téměř výchozího stavu co se týče stejnoměrnosti po ukončení kojení 😊

adrianaconkova
autor
29. čer 2021

@marelle děkuji za odpověď ale právě moje kamarádka kojila též z jednoho prsu a Jedno má malé a druhé velké a právě toho se obávám ...

marelle
29. čer 2021

@adrianaconkova já prsa měla menší než před dětmi, ale byla skoro stejně velká 😊 tak asi je to i dost individuální. Teď mám rozdíl tak dvě velikosti. Ale nechystám se přestat kojit, nijak mi to neomezuje .

priefi
29. čer 2021

@adrianaconkova já kojila jen z levého, takže jsem měla jedno prso obří, druhé pídí. Když jsem přestávala kojit, začalo se to srovnávat. Teď už nekojím půl roku a srovnalo se to.

areh
29. čer 2021

@adrianaconkova z jednoho prsu jsem kojila asi rok a půl. Potom se velikosti celkem srovnaly, ikdyž menší rozdíl tam byl. Ale s druhým dítětem je rozdíl zase větší, ikdyž kojím z obou. Uvidíme po ukončení kojení

adrianaconkova
autor
29. čer 2021

@priefi a jak dlouho ste kojila ?

priefi
29. čer 2021

@adrianaconkova skoro 2 roky 😉

merope
30. čer 2021

@adrianaconkova Já mám prsa rozdílná a víc jsem kojila z toho menšího 🙂.