Pratelné kojící vložky. Které jsou nejlepší?

Dobrý den maminky, chtěla bych Vás poprosit o Vaše zkušenosti s pratelnými vložkami do podprsenky pro kojící maminky, u malé jsem používala jen antibakteriální od Chicca, ale jelikož jsem kojila dva roky, tak se to celkem prodražilo 🙂 Proto bych chtěla třeba po půl roce kojení přejít na pratelné vložky, ale žádné neznám, které jsou nejlepší? Jsou některé i nepropustné? Jsou některé vhodnější pro větší prsa? Všem děkuji za jakýkoli příspěvek 🙂
delfi
8. bře 2012
Ahoj, tak moje zkušenost s pratelnýma vložkama je rozporuplná, byť je téměř od narození druhého dítka téměř výlučně používám ( jednorázový mi nevyhovovaly a to i ty od chicca). Já mám troje (mléko mi už samo prakticky neteče tak jsou spíš pro jistotu) jedny ty levný bavlněný - nedoporučuju! nejsou nepropustné, takže když ti mlíko trochu teče tak máš pak i podprdu vlhkou, navíc jsou strašně tlustý neforemný a jsou opravdu hodně vidět i přes tričko. pak mám od ellas house uvnitř s konopím a vně microflees - mé nejoblíbenější, pohodlný, tenký, nepropustí a nasají celkem dost. téměř nejsou vidět. a pak mám od popoliny nebo engel (nevím přesně) uvnitř buretové hedvábí vně vlna - jsou dobrý, tenký, nepropustí, ale jsou trošku tvrdší.
Celkově bych ale pokud ti mléko teče hodně a při každém kojení (zejména v 6nedělí) látkový nedoporučovala, protože máš ty prsa . bradavky ve vlhku, což není úplně ideální. Až ti ale mlíko přestane tolik téct a budeš je chtít spíš jako pojistku na pár kapek tak jsou mnohem lepší než jednorázovky, protože ty prsa dýchaj.
timbouctou
8. bře 2012
ahoj, já teda s pratelnými zkušenost nemám, ale zato mám hodně zkušeností co se protékání zezačátku kojení týče - mě nevyhovovaly žádné, až jsem objevila od NUKu, žlutá krabička. Jsou teda celkem dražší a nakonec taky protečou, nebudem si tu lhát 😃 ale trvá jim to podstatně dýl a dost se tím omezí riziko mokrého trika.
twoangelsautor
14. bře 2012
@delfi Děkuji za názor 🙂
twoangelsautor
14. bře 2012
@timbouctou z jednorázovek mám nejoblíbenější od chicca, mám je nakoupené na půl roku kojení a pak jsem s říkala, že bych mohla zkusit nějaké ty pratelné 🙂
palomitacheca
14. bře 2012
Já používala jednorázový Fixies a pak jsem si pořídila pratelný od Farlin. Je tam 6 kusů, tak to šlo. Už ani nevím, jak dlouho jsem je používala, protože pak už mi mléko neteklo, tak nebyly potřeba. Kojila jsem 25 měsíců 🙂
jasekd
14. bře 2012
@twoangels Mela jsem od Haipa Daipa, poberou celkem dost, jsou trochu silnejsi, hrubsi a jsou hodne videt pod trickem. Na jare po svetrem dobry, na leto ne. Ani u jednoho ditete mi mliko neteklo dlouho, cili po 6tinedeli uz jsem mohla byt bez a jeste ze tak. Nevyhovovaly mi ani jednorazove (z DM, cili asi Babylove).
timbouctou
14. bře 2012
@jasekd závist, já slušně mokřila ještě po půlroce :-N
palomitacheca
14. bře 2012
@timbouctou Taky mi mlíko celkem dost teklo až někdo do roka 😃
kukujda
25. bře 2015
holky, jaké jsou nejlepší vložky do podprsenky, pratelné? Mám fakt hodně mlíka... slyšela jsem chválu na Anavy nepropustné.. Co říkáte na katy baby?

Začni psát odpověď...

Odešli