Pratelné vložky do podprsenky. Máte zkušenost?

breberka
9. čer 2011

ahoj, chtěla bych se zeptat na zkušenost s těmito vložkami. Jaká se Vám osvědčila značka a hlavně, jak jsou veliké a zda jsou taky viditelné pod oblečením. Já mam větší prsa (košíčky D-E), tak mi přišlo, že ty jednorázovky mi dělaly akorát takový terče pod tričkem a bylo to strašně znát 😒. Neustále jsem řešila, co si vzít na sebe a hlavně, aby mě to neobepínalo
díky všem

lusinta
9. čer 2011

ahojky, hlavně nekupuj vlněno/hedvábné.ty anprostou většinu žen škrábou.
Já byla spokojená s Imse Vimse flanelovýma, ty tři páry v pohodě stačí, navíc jsou lehce tvarované,takže nejsou vidět v podprsence..tak moc🙂

breberka
autor
17. čer 2011

halo halo, to opravdu nikdo nemáte zkušenost? 😕

hamma
17. čer 2011

Já mám od Haipa daipa a skoro je nepoužívám, protože jsou vidět snad i přes kabát. Jednorázový jsou rozhodně vidět míň - třeba NUK nebo Johnoson's. Jinak jsou příjemný, neškrábou, ale na začátku mi hrozně rychle protekly.

helulela
17. čer 2011

@breberka měla jsem taky Haipa daipa (4 páry) a fakt jsou dost silný, teď už bych spíš vybrala jiné. Proti jednorázovým budeš míň nenápadné shánět asi těžko... Já měla mimi zimní, takže to nebyla priorita, zvykla jsem si na ně a i u druhého teď zůstanu u pracích. Jako "nenápadné" mám právě ty vlna/hedvábí jak píše @lusinta , u mě jsou v pohodě.

breberka
autor
17. čer 2011

@hamma
@helulela holky moc díky, že jste napsali, tak já stále váhám, ale při nejhoršim bych je nosila holt jen doma a v noci na spaní

hamma
20. čer 2011

@breberka Na doma jsou rozhodně v pohodě, taky je doma používám. Ale do "civilizace" beru jednorázový 🙂.

steltom
22. čer 2011

Já jsem taky ze začátkku používala jednorázový Johnsons, ty byli supr nenápadný, ale to bych v lékárne nechala mailand. Tak jsem si pořídila pratelný od Aventu, ty jsou docela fajn, ale musela jsem si koupit vystuženou kojící podprdu a neni vidět ani ťuk.(Jinak podprdu musím doporučit od Triuphu - mamabel. Ta je úplně boží, pohodlná a supr vypadá)

kacenka1711
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bambinecko
7. srp 2013

chcela by som sa spýtať, ako riešite údržbu týchto vložiek? mali by sa prať na 90ke, no neviem ako vy, ale ja neperiem každý deň a už vôbec nie na 90 🙂 myslíte, že by ich po/pred praním stačilo zaliať na chvíľku vodou z konvice? nepoškodia sa, keďže to je až 100 stupňov? kúpila som si ich kvôli poraneným bradavkám, nechcem preto zanedbať hygienu..

calabasa
7. srp 2013

@bambinecko peru na 60 C s použitejma plenama a nic se neděje, dávám extra máchání, já teda měla prsa vždy v poho...jinak moje zkušenost je, že mi pratelný vždy protekly - asi okolo, zkoušela jsem už asi 4 typy (teď nově Imse Vimse s PULem (btw. doporučeno prát 60-90C), ven, když mi na tom záleží používám J's a J's, ty jsou dobrý...někde jsem četla, že 60C by mělo stačit na zahubení bakterií a jinde, že nejlepší na bradavky je nechat oschnout na vzduchu - a vložky na léčení bradavek bývají z vlny nebo hedvábí... to se určitě nemůže prát na tolik stupňů

jennyska
1. lis 2013

@calabasa @bambinecko @steltom @hamma @breberka @helulela @lusinta

Ahoj Maminky 🙂

Ráda bych Vás oslovila ke vložení Vašich zkušeností s vložkami do podprsenek, protože právě toto téma máme v naší maminkovské knihovničce Modrého koníka a díky Vašim zkušenostem, radám a tipům pomůžete ostatním maminkám, které o nich shánějí informace a potřebují poradit 🙂

Svou zkušenost můžete vložit zde: https://www.modrykonik.cz/vlozky-do-podprsenky/ a zapojíte se tak i Vy do tvorby koníkovské Wiki knihovničky, kterou si tady všechny společně tvoříme a budujeme tak něco víc, než je fórum 😉

Děkuji Vám, že pomůžete!
Janča

kukujda
25. bře 2015

holky, jaké jsou nejlepší vložky do podprsenky, pratelné? Mám fakt hodně mlíka... slyšela jsem chválu na Anavy nepropustné.. Co říkáte na katy baby?

claris87
27. dub 2015

ženy jak to děláte v noci?... nosíte podrprdu pořád, nebo si lepíte vložky do trička? Trochu blbá otázka, já vím 😅 ale v noci se mi podprda nosit nechce a kvůli prosakování mléka se pravidelně proouzím s mokrým tričkem.... Díky moc kdo bude reagovat 🙂

filipatereza
27. dub 2015

@claris87 Mně mlíko teče hodně a tak jsem se u obou dětí spaní bez podprsenky do půl roku prostě nevyhla...:( Mám do nich pratelné vložky páč jinak bych se nedoplatila...

kukujda
27. dub 2015

@claris87 nosím lambádku, je to skoto jako triko a vložky v tom drží.. i když já mám plenky 😅

claris87
29. dub 2015

@kukujda jéé to je super nápad, lambáda drží a je pohodlná, díky 😉