Přechod na UM? Krvácení z prsou

luciehutt
5. srp 2017

Ahoj, jdu si pro radu. Synovi je 8 mesicu a kojeni ho nebavi. 5x si cucne, pak se prsa pusti a 15 sekund kouka a takhle pije porad dokola... Muzu byt kde chci... Cca pred tydnem se mi ucpala zlaza, nebylo to poprve, tak jsem vedela co delat. Ovsem bradavka me stale bolela jak cert, obcas i slzy tekly... Dnes pri kojeni (klasicky se poustel) mi z prsu tekla krev, mel spinavou celou pusinku i nos, nez jsem si toho vsimla. Druhy prso neni zrovna nacpany mlikem (a nikdy nebylo). Jsem rozhodnuta prejit na UM. Ma zavedenou snidani(jogurt), obidek(maso,zelenina), svacinu(ovoce) a veceri(kasi). Chci se zeptat, jak jste zavadeli UM? Kojim ho totiz prakticky neustale (nikdy toho moc nevypije a pak chce brzy prso znovu). Tudiz rada typu "Ranni kojeni nahradit" mi vubec nepomuze. V noci ma prso tak 6x. Omlouvam se za sloh, ale v okoli neni nikdo, kdo by me chapave vyslechl. Predem dekuji 🙂

mississka11
5. srp 2017

A nemáš tam ragádu?

luciehutt
autor
5. srp 2017

Tim ucpanim zlazy myslim ragadu. Tu jsem uvolnila. Bylo to ok a pak tohle. Ragadu poznam. Uz jsem jich mela asi 8. V utery jdu k dr tak se zeptam.

mississka11
5. srp 2017

@luciehutt ragáda je ale prasklina

luciehutt
autor
5. srp 2017

Aha, to jsem to nejak popletla. Jak se pozna?

mississka11
5. srp 2017

@luciehutt prostě máš prasklinu na prsu. Buď ranku, nebo strup. Pokud si začala z ničeho nic krvácet, tak to bude nejspíš ono-většinou za to může špatné přisátí. I ta bolest by odpovídala. Zbytečně bych neodstavovala.

anezkak
6. srp 2017

Jejda..to me mrzi, ze vas to az boli. To by uz v takhle pokrocilem stadiu kojeni byt nemuselo. Jak nejlepe zavest UM bych se poradila s pediatrem. Precejen to neni uplne sranda a je to o zanet..Pripadne uplne zastavit laktaci. Jinak ste statecna, ze ste dosla az sem 🙂)