Přestala jsem kojit a už nemám prsa. Pomůžou masáže?

jonuska
25. led 2010

☹ ☹ ahojky prosím pomoooc
nikdy jsem pra teda neměa..kojím už asi 2roky..druhé dítě.ted jsme přestali kojit a z pěkných 80B mám asi nulky....jsem hotová.prsa nemám vytaháná ale jsou jako prázdný pytlíčky...a jen mega bradavky..
holky co s tím???
nějaký masáže?nebo cviky??
jsem z toho hodně zklamaná:( ☹

kaleilah
30. led 2010

tak ta operace s tím gelem stojí od 20tisíc-koukala jsem na stránky asklepionu. a je to účinek na dva roky. klasický silikony vyjdou tako kolem třiceti...a je to na hodně delší dobu, jenže do těch bych zase nešla...

jonuska
autor
31. led 2010

😀 😀 no právě já na silikony taky nee..tohle je rychlovka bez operace..jen teda každý 2 roky 20tisíc.hmmm to je pro jinou skupinu ☹

k.jolanka
14. pro 2010

Jé, téma přesně pro mě 😀 já malého stále kojím a co mi zbylo z prsou je teda síla...je to typický skokanský můstek 😅 prázdné, vyfouklé měkké nic s obrovskýma bradavkama a to jsem měla pěkné pevné dvojky..no jsem zvědavá, jak se vyloupnou až přestanu kojit úplně.. 😝 u nás doma jedinej kdo to řeší jsem já, partnerovi to nevadí, ale mě je fakt do pláče, když se na sebe podívám nahá...fakt mi mluvíte z duše 🙂 ale chci mít ještě další dítě a chci ho určitě kojit, pokud to půjde, takže myslím že teprve potom budu asi koukat 😀 😀

kalo
14. pro 2010

Taky myslím...nesrovná 🙂 Prsa jsou prostě daň, kterou odevzdáte za dítě...Nezbývá, než se s tím smířit... 😝

eloana
14. pro 2010

ahoj ja tak kojila 2 roky -prsa mi pak zustala me o neco vetsi nez pred tehotenstvim. Jsem zvedava jak dopadnu ted🙂
manzel si dela legraci, ze uz mi setri na plastiku.
drive jsem mivala neco mezi 2-3 po porodu vzdy tak 6 :D po kojeni mi zbyly 3, ale uz to neni tak pekne pevnetak jsem zvedava co bude nyni🙂

kikimaruska
14. pro 2010

Já měla před těhu dvojky, během těhu a kojení jsem měla krásný trojky a jakmile sem přestala kojit, hups a mám z nich 1 😒 . Nemám je vytahaný, mám je i stále hezký a pevný, přestože jsem z nich odsávala každé 2-3 hod. odsavačkou...ale prostě místo puvodních dvojek před těhu mi zůstala prsa ještě menší...až doted, kdy je synovi 2.5 roku...Moje mamka je pravý opak. Měla prsa veliká už zamlada a po dvou dětech se jí ještě více zvětšily a to jí zustalo (přestože první dítě kojila týden a druhé dítě vubec)...takže kdo ví, čím to je...

k.jolanka
15. pro 2010

kdo ví, přesně tak...je zvláštní, že holky tu píšou, že třeba kojili jen pár týdnů a stejně se prsa vytahaly a někdo kojí X měsíců a má stále stejný tvar jen se třeba prsa zmenší...moje kámoška má stejně staré dítě jako já a také kojí, dřív měla tzv. lentilky pod kobercem, já oproti ní jsem měla dá se říct prsa výstavní 😅 no a teď se nám to jaksi otočilo 😀 ono může někomu připadat asi i na hlavu, že tu vůbec toto téma je a že řešíme kraviny, že můžeme být rádi za zdravé děti a nebo že jsme teda neměli kojit, ale co člověk to jiné trápení, leč i malicherné..a jsem ráda, že v tom nejedu sama 😀 jo a taky si myslim, že je důležitý, co má doma ženská za chlapa, pokud jí ty věšáky nebo vyfouklý balonky neustále připomíná - nemyslím z legrace, ale že to myslí naprosto vážně..a vzpomíná na pěkný dvojky, trojky, tak to je teda pěkně na prd 😝 😉

jelli
15. pro 2010

tak u mě je to úplně stejně, kojila jsem půl roku a nezůstalo mi skoro nic, úplně prázdný a jakoby vyfoulklý balónky 😢