Při kojení se zaklání a mydlí hlavičkou sem a tam

katka82
1. únor 2010

Ahoj holky 🙂
mám sedmiměcíčního prcka a dnes při kojení se několikrát úplně prohnul v zádech zaklonil hlavu a otáčel ji sem tam 😕 a pak když jsem mu kozu odebrala tak se začal vztekat a zase se úplně prohejbal 😔 prosím máte některá podobnou zkušenost???docela mě to polekalo 😅
Díky za veškeré příspěvky 🙂
Katka

dont_speak
1. únor 2010

Ahoj Katko, nám to malej Míša taky dělá, hlavně když je rozčílený, protože ho trápí nějaký prdík nebo se mu chce spinkat.

pikusa
1. únor 2010

Jako dělal nenene???
to je normální,Mates to dělá taky,líbí se jim,jak se jim to míhá před očima....
Prostě už jsou velký,u kojení dělaj blbosti.....proto kojím vleže na boku....

katka82
autor
1. únor 2010

Holky díky 🙂 on to občas dělal před spaním že takle mlel hlavou 😉
já jsem teď jen trochu vyděšená ze všeho páč v sobotu zvracel a dneska jsem byli u dr. ale naštěstí mu jen asi něco nesedlo a jinak je O.K. 😵 a tak jsem hned ze všeho hyn 😅

pikusa
1. únor 2010

Katko....před spaním,hlavně před spaním ve dne to dělá taky 😀
A pak v jídelní židličce

zuzankast.
2. únor 2010

taky bych rekla ze to budou prdiky nebo blbsti 😀 Julinka to delala jako malinka - zlobily ji prdiky. Ted pro zmenu asi z nudy mava rucickou, div by mi oko nevypichla 😅

gucci
2. únor 2010

tak naše Lea je zatím "malinká", ale dělá to občas taky 🙂

katka82
autor
2. únor 2010

No tak prdíky ty mu jdou ven mooooc dobře 😉 😀 😀 tak to bude spíš to blbnutí 😉

kocicinka
2. únor 2010

Jonáš to taky dělá, snad od jakživa- většinou se nechce kojit ale chce dělat něco jinýho. Nebo večer, když je přetaženej.To hlavně. Tak si ho položím a nakojím vleže, nebo mu dám dudlík a řeku mu, at si trhne 😅

katka82
autor
2. únor 2010

Koci 😀 😀

lucie777
2. únor 2010

Koci a funguje to, jo? 😀 Já jí taky kolikrát řeknu, ať si trhne, že už jí tu kozu nedám, ale řve a řve a ztichne jedině, když jí do pusy dám tu bradavku..

marecek4
2. únor 2010

Mareček taky dělá všecko možný,nejvíc ho baví stahovat mi triko a mít ho přetažený přes hlavu-jako by chtěl mít na to krmení soukromí

katka82
autor
2. únor 2010

Lucí jéééé ty máš ještě mini mimi 😵 😵
Mareček no mě zase malej při koju tahá za vlasy a škrábe a strká prsty do nosu i do pusy 🙄 je to naše zvíře 😀