Příznaky těhotenství po embryotransferu. Kolikátý den?

martina.bebe
8. črc 2008

Ahojda kdo máte jakou zkušenost s příznaky po Et a kolikátý den se u vás projevily? 🙂

marinka
8. črc 2008

Ahoj Marti, u mě tak pátý den po ET (ale měla jsem prodlouženou kultivaci, takže jakoby osmý den po ET) a bolelo mě břicho jako na mrchu, bolela mě kolena, byla jsem unavená a měla jsem pořád hrozný hlad a žízeň..

martina.bebe
autor
8. črc 2008

taky jsme měli prodlouženou kult.a transfer byl v nedělii a dneska mám takový jako výtok ale pruhledný doslova to ze mě těče a to jsem slyšela že dělá v těhu a unavu tu už mám od neděle chodím po obědě spát

marinka
8. črc 2008

Výtok jsem měla taky víc celé těhu.. Ta únava by mohla těhu klidně znamenat, já jsem právě taky chodila spát odpoledne, tak jsem tušila, že by to mohlo vyjít. Držím palce!!

martina.bebe
autor
8. črc 2008

tak doufám že se to povedlo a doufám že budeme mít dvojčátka 🙂 😀

martina.bebe
autor
8. črc 2008

prý mám jít na procházku já jsem utahaná že bych spadla na hubu už před barákem 😀 Ty jsi měla 1 ivf?

marinka
8. črc 2008

marti, tak se válej, posluchej tělo - když chce spát, tak spi 😵 Jo, jo, povedlo se první IVF. Dostala jsem dvě embryjka, chytlo se jedno. Taky jsem chtěla dvojčátka, ale teď děkuju bohu, že je Anička jen jedna, i tak mi někdy dává zabrat, je to malý ďáblík 😀

martina.bebe
autor
8. črc 2008

jj mě by taky stačilo jedno 😀 a kem jsi chodila do centra?

jankatr
8. črc 2008

Marti - myslím že nejlepší rada kterou ti můžu dát je ta abys ty příznaky přestala hledat 😉 - U každé ženské je to jiné a ty se jen na něco upneš a když to u tebe nebude budeš se jen zbytečně trápit.
Já neměla příznaky v podstatě žádné s těch o kterých se tu všude píše - žádné bolení ani napětí prsou a nic.
Dokonce jsem začala špinit a lehce krvácet... - a teď tu kolem mně pobíhá tříletý klučina zdravý jako buk 😵 😵 😵

Nejlepší co můžeš v téhle chvíli udělat je - "užívat si svoje těhotenství" - dokud ti někdo z doktorů neřekne pravý opak - tak jsi prostě těhule a hotovo - udělej něco pro sebe, zajdi si na kosmetiku, s kamarádkou na zmrzlinu - prostě buď co nejvíc v pohodě... - na starosti je vždycky času dost až když přijdou 😉

Držím pěsti ať to dobře dopadne 🙂

martina.bebe
autor
8. črc 2008

jj já vím zatím jsem v pohodě jen mě zajímalo jak to na koho pusobí 😉

marinka
8. črc 2008

Marti, do Zlína..
Jani, no já myslím, že do testu se o užívání nedá moc mluvit. Jestli sis to ty užívala, tak klobouk dolů, musíš mít železné nervy 😀 Já jsem těch deset dnů, než jsem dělala test, prostresovala, probrečela a sledovala jsem se teda furt! A povedlo se 😵

martina.bebe
autor
8. črc 2008

já mám přijít 12 den po et takže příští pátek na krev a o testu mi neříkali že si mám doma udělat ale asi to pak testnu tak kdy myslíte že by to mohlo být?

marinka
8. črc 2008

Marti, já jsem testla už devátý den po ET a byla už slabá čárečka, druhý den už o dost silnější, takže myslím, ten desátý den po ET, když jsi měla PK, tak bys možná testnout mohla..

martina.bebe
autor
8. črc 2008

hmmm tak to je příští středa 😉

martina.bebe
autor
8. črc 2008

to by byl nejhezčí dárek k svátku 😀

martina.bebe
autor
8. črc 2008

🙂

teri81
8. črc 2008

Holky , ja nemela priznak ani jeden jediny , akorat jsem spinila. A priznaky neprisly ani potom,takze byt m'uzou a nemusi a oboji je dobre.
Hodne stesti vsem!!!

danca29
15. pro 2008

Ahoj holky,
já jsem byla v úterý na embryotransferu - poprvé - a nechala jsem si zavést dvě embrya . ted jsem 6 den po embryotransferu a trochu jsem začla špinit a od čtvrtka mě pobolívá břicho jako na menstruaci , ale dneska mě bolí břicho trochu víc. Ve čtvrtek mi trochu natekla i prsa .... mám strach aby to vyšlo , tak radši ležim a nic nedělám 🙂

myskyva
15. pro 2008

ahoj
jsem stejně jako ty 6den po KET
s tim špiněnim ti moc neporadim ale břicho mě taky průběžně pobolívá.Nemůsí to znamenat ani neúspěch ale ani že se to povedlo.Tělo je zblblý hormonama a podle toho i reaguje 😉

monajs
15. pro 2008

Ahoj holky,
jsem 10 den po ET a od včerejška mě pěkně polí v podbřišku.Předtím mne taky bolelo,ale tak jako u MS.Teď je to jiné.Ale dnes jsem se testla a mám tam // 😵 😵
Ale teď se prohlížím o to víc.Už jsem 2x potratila,tak se hrozně bojím.
Ale vydržte,všechno se jednou podaří... 😉

myskyva
15. pro 2008

monajs gratuluju 😵
smůlu už sis vybrala tak teď nezbejvá než doufat že tentokrát to vyjde.
Moje první těhotenství bylo biochemické takže už jsem taky víc ustrašená když vím že // na testu nestačí 😒

danca29
22. pro 2008

Ahojky,
monajs já se také přidávám ke gratulacii!!!
Dneska jsem 12 den po embryotransferu, v Apolináři mi řekli, že testík si mám dělat tak 16 den , to už ti testík vyšel 10 den?
Přemýšlim jestli si testík neudělám na Vánoce, ale mám strach , abych si je tím nepokazila ☹

denule86
5. dub 2012

Ahojky holky, já jsem byla na ET 26.3.2012 a dneska máme 5.4.2012 a testík mám negativní 😢 . Odběr vajíčka byl v sobotu a v pondělí už jsem byla na ET. Prosím o radu, je ještě brzy nebo už by měl být testík pozitivní? Jsem z toho k.o ☹

evikj33
5. dub 2012

@danule86 Dle mého názoru je ještě brzo,jedinou jistotu máš že odezněl pregnyl.Ted mužeš skusit testovat obden,nejlepší jsou 10mamatesty.Jinak většinou v Carech doporučují testovat CCA od 12dne po ET,ale spíš 14-16D.Jsou sice holky co měly //na testu už 6-8den od ET,ale jsou i takove co měly až Po14dnech,nebo až u dr.krev.Nic není ztraceno držím pěsti 😉

denule86
5. dub 2012

No já Pregnyl ani neměla, měla jsem jen Estrofem 3x1 a Utrogestan 3x2 vaginálně. Zajdu zítra na HCG a bude. Snad to dobře dopadne, zítra napíší co a jak. Děkuji za koment evikj33

dancaa
27. dub 2012

@denule86 ahojky, četla jsem tvůj příspěvek a zjišťuji, že jsem na tom skoro úplně stejně....chci se zeptat jak Ti vše dopadlo?

beldab
24. kvě 2012

Ahojky holky, jsem tu nova. Jsem 4.den po ET, zavedli mi kompaktni morulku. Mam bolesti bricha, stridave. A v noci me bolelo bricho hodne az me to vzbudilo. Myslite ze je to normalni? Kdy si mam udelat test? 14dni je moc dlouha doba :( Mela jsem prodlouzenou kultivaci. Diky za odpovedi a rady

janulas84
24. kvě 2012

@beldab Ahojky, taky jsem po IVF, v 16.týdnu 🙂 Ono to bolení břicha může znamenat dobrý i špatný výsledek, mě břicho bolelo dost, ale měla jsem i hyperstimulační syndrom, ale myslím, že čtvrtý den (měla jsem šestidenní kultivaci), mě taky vzbudila bolest v břiše. Test jsem si dělala už šestý den a byl jasně pozitivní. Ale čekala jsem dvojčátka. Devátý den jsem ale jednorázově zakrvácela, jela jsem na pohotovost, tam už mi vzali krev na HCG, to bylo hodně vysoké, myslím 257 UI, ale v děloze nebylo nic vidět. Pak jsem šla za dva dny znovu a HCG rostlo. 14.den jsem šla na kontrolu do centra a bylo vidět už i srdíčko, ale jedno mimčo, po druhém bylo vidět prázdné místo.

Hlavně buď co nejvíce v klidu, já třeba byla strašně ospalá a pila jsem skoro 1 litr mlíka denně ...

Hodně štěstí.

beldab
24. kvě 2012

Janulas asi jsem ti napsala soukrome, promin jeste to tady neovladam, ale dekuji za odpoved a drzim ti pesticky!

nikoza
31. kvě 2012

@beldab Ahoj, dočetla jsem se, že jsem na tom skoro jako ty byla jsem na KET 25.5, takže den po tobě. Furt se sleduju, je to fakt na hlavu. Jak se cítíš? Kdy plánuješ první test?

beldab
31. kvě 2012

Ahoj Nikoza, ja mela et 21.5. Jsem dnes 10.den a spinim docela dost, test je negativni, tak to vypada blede :( Zavedli mi konpaktni morulu. A co ty?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru