Probiotika pro roční mimino. Jaké mi doporučíte?

pantomima
26. lis 2011

Jaká probiotika by jste mi doporučili? Malý má problémy se zácpou..chodí za 4-5 dní, někdy je to tvrdá šiška, někdy děsná srajděra. A dost trpí nadýmáním...tak, že se nikdo z nás nevyspí, protože se celý noci kroutí a řve. Díky za tipy.

biibaa
26. lis 2011

Já dávám malýmu Biopron junior, doporučila mi ho dr, že má být jedno z nejlepších...

denousek
26. lis 2011

zeptej se v lékárně jistě ti toho nabídnou víc...

lu777
26. lis 2011

my jedeme od narození na Swiss Laktobacílkách Baby... mám s nima nejlepší zkušenost, obě naše děti extrémně trpěly na zažívací potíže a mladší má dlouhodobu bezlaktozovou dietu, takže jsme si užili dost a vyzkoušeli kdeco co se týká jídla a probiotik....

hlavně pozor co jí, nedávat nic těžkého na zažívání jako např. papriku, hroznové víno, moc masa nebo sýra.... lepší všecko uvařit o trošku víc a taky to nepřehánět s tvrdýma věcma jako sušenkama, takovýma těma polystyrénovýma chleba pokud už dáváte apod. 😉 prostě lehčí strava, zelenina ale pokud takhle trpí na bříško, tak ne luštěniny (kromě červené čočky a i tu lepší pak mixnout)

taky musí dostatečně pít, pokud nepije tak mu dát třeba i šťávu, já teď dávám ze zdravé výživy nějakou bez cukru jablečno-třešňovou a i naší vybíravce jede dost...

probiotika dávám při potížích denně (nebo i 2 denně)....
pak když se to uklidní tak třeba 2-3x týdně... posiluje to i imunitu, takže v zimě je to super 😉

coxa
26. lis 2011

Bipron junior a od tří let pak můžete přejít na obyč Biopron. Máme s nimi jen ty nejlepší zkušenosti a ještě mají věrnostní program, mrkni na stránky Biopronu. 😉

vendulka
26. lis 2011

my dáváme hodně biopron junior a někdy i ty laktobacilky baby od swiss

alenv
26. lis 2011

laktobacílky Swiss

anehap
26. lis 2011

taky dáváme laktobacilky baby od Swiss, doporučila nám dr i v lékárně a jsme spokojeni 😉

simir1
28. lis 2011

Ahoj, doporučuju Swiss laktobacílky baby, kapsličky se dají vysypat do mlíka, nejlíp na noc, kdy střevo regeneruje.mají velký obsah a hodně kmenů, nechají si to dělat v Kanadě a taky myslím jako jediní to mají rozděleno podle věku.mám osobní zkušenost s 8měs. synem, dávám mu to od 1měsíce na imunitu a "prevenci" alergie.

vladii
28. lis 2011

Ahoj, já taky doporučuju Lactobacílky od Swissu. Dávali jsme je od 2. měsíce na prdíky, fungovaly na jedničku. Teď v 9.měs. měl brouček trochu zácpu a tak je dávám znova a spravilo se to. Nedávala jsem je tak dva měsíce (od 7.měs.), ale myslím, že lepší je je dávat pořád, preventivně 🙂 Tak ať vám pomůžou! 🙂