Proč se mimi odtrhává a nechce sát?

dendasek
9. pro 2007

Ahojky holky,
mame takovy mensi problem a uz si s tim vazne nevim rady. Ten problem se tyka kojeni...mlicka mam dost, ale problem je v tom, ze v posledni dobe dam Elisce prso a ona se bud hned vzteka a nebo asi tak prvni dve tri minutky saje jako diva a pak uz nechce, pousti se, vzteka se.Tak ji dam lahvicku s odsatym mlickem, ale toho taky moc nevypije. ☹ to ji preci nemuze stacit. Byla jsem zvykla, ze krasne sala 20 minutek.
Nemate nektera radu??? 😢

bonulinka
6. led 2016

@avoksal Jsem na tom podobně. Synovi jsou necelé 3 měsíce. Pravé prso přes den odmítá, na milost ho vezme jen večer ( to pije z obou ) a v noci. Uvědomuju si, že se mi líp kojí z toho levého prsa, líp se mi syn drží. Mohou za to i vánoční svátky, kdy se nám tu střídali návštěvy a já abych měla rychle nakojeno, upřednostňovala to prso, ze kterého více teče. A na problém bylo zaděláno...
Taky jsem během jednoho kojení prsa střídala, aby alespoň něco z toho pravého vypil a postupně se to začalo vracet do normálu.
V pondělí se to zdálo být už ok a od úterý opět, jakmile vidí pravé prso, tak se prohne a začne brečet.
U dcer jsem tohle nezažila.

mmiicchhaaeellaa
6. led 2016

To chce zajít za laktační poradkyní.

avoksal
11. led 2016

@olga_ Děkuji 🙂 moc moc

avoksal
11. led 2016

Ahoj 🙂 no to jsem ani nečekala, že problémy s kojením má tolik žen, už jsem slyšela od známých : Co děláš Lenko, kojení je pohoda, někde vytáhneš prso a je to.... . Hm to bych teda chtěla vidět 🙂 ) Jsem Vám všem moc vděčná za rady 🙂 jste hodné, člověk se necítí jako magor...🙂
Chci se ještě zeptat jak zabavit 4měsíční mimčo? 🙂 a ještě není divné, že se ještě nepřevrátí na bříško? 🙂 Doufám, že nemám hloupé otázky 🙂 mějte se krásně 🙂

bonulinka
25. led 2016

@avoksal Ťukám, srovnalo se to. Pije už z obou na střídačku. Z toho, co nechtěl pít, jsem mu musela pomáhat, aby teklo, takže jsem prso při kojení mačkala ( jako bych chtěla odstříkávat ). Odmítal ho tedy asi proto, že se tam musel namáhat a při nacucnutí skoro nic neteklo, kdežto z toho druhého teklo okamžitě. Do týdne se mléko začalo tvořit v obou prsou stejně.
Jak zabavit mimčo ? Náš má 3,5 měsíce a má moc rád maňásky ( Františka, Fanynku a Kostkáče ), mluvím na něj a on se řehtá 😀 . Pak má rád různé říkánky, hraní pod hrazdičkou ( musí ale na ty hračky dosáhnout, jinak ho to spíš štve ) a samozřejmě nejvíce ho zabaví, když je u mne a jen pozoruje, co zrovna dělám, anebo na něj mluví jeho sestřičky.
Na bříško se nám také zatím sám nepřevrátí, na bok ano. Však on na to časem přijde 😉 .

avoksal
28. led 2016

Všem moc děkuji musim jit tak priste pisnu mejte krásný den