• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prostě nekojím, došlo mléko. Reakce okolí jsou strašné

7. dubna 2017 
já bych teda radši brala tousínání bez problémů :sweat_smile:
20. led 2008 v 10:03  •  čeká miminko, termín má v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly_strom: no už zas chrní :sweat_smile:
20. led 2008 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin: tak to máš super,že ti tak spinká.Tiše závidím :wink: Malý přes den moc spát nechce,ale zase se zabaví sám
20. led 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouho ti spí přes den a jak dlouho v noci :confused:
malá přes den naspí tak 4 hodinky, a v noci, krom včerejška spí 8 hodinek (5 + 3)
20. led 2008 v 10:37  •  čeká miminko, termín má v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly_strom: v noci 8-12..a přes den tak ještě 4 :confused: dala jsem aktuální foto :sweat_smile:
20. led 2008 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss si děláš prdel ne ... závidím ... :sweat_smile:
20. led 2008 v 11:03  •  čeká miminko, termín má v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly_strom: já bych taky furt spala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. led 2008 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dneska spali 22-5 :dizzy_face: ...ve 3 sice vyháněla prdy, ale nechtěla papat, parkrát bekla a zase usla, tak jsme usla taky :grinning:
my jsme taky prodělali jakýsi zvrat, protože předtím mi zase vubec nespala přes den, pořád čumákovala a teď je to tak 5 dní...se přes den napapá a trochu pohrajem a už vidím jak zívá a mne si očička a chrní....večer když spí moc před spaním (to je teda hovadina :grinning: ) , tak usne až v 22, ale jak se koupe (zatím koupu ob den) tak je to OK, to ji unaví.... asi taky začnu kvuli tomuto koupat denně... aby to byl takový režímek....a je vidět že dost zesílila a vyrostla, protože kakání po UM bylo pro nás hruza, kakala ob den a celej kakací den byl prořvanej a teď cca 5 dní kaká každý den ráno a pohoda a pak klídek celý den.... takže jsem asi prošli nějakou vývojovou změnou...jinak naše slintá když pase, nevím jestli to má každý mimi, ale hned po nrození byli viditelné 2 zubní váčky v předu dole na dásni

moje kamoška se narodila se zubem, museli jí ho vyrvat by mohla být kojená :grinning:
20. led 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute maminy,

Tak to vypadá,že pomali a jistě budu jedna z vás :cry: Chtěla jsem se zeptat.Jak jste to udělaly s tím zbytkem mléka,které se v prech dělalo???Mám strach že se mi udělá zánět nebo něco podobnýho.

Janickobez zdravím.
27. led 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
abinka: masírovala jsem v horký vodě...a nosila hodně pevnou push-upku..a to bylo celý :sunglasses:
27. led 2008 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sisstin, no masírování v horké vodě mi poradila laktační poradkyně na rozkojení.Tak já nevím.Za jak dlouho se ti mléko ztratilo???Moc děkuji za odpověď
27. led 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi: no mně za chvilku..tak do tří dnů..ale já tam měla od začátku kulový :confused:
27. led 2008 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je myšleno kulovým???Já si odstříkám tak 50ml,ale nesmím malého přiložit.
27. led 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi: já neměla nikdy víc jak 10ml :wink:
27. led 2008 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm to je fakt prd.Já jsem pořád na vážkách jestli pořád odstříkávat nebo to ukončit.
27. led 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
abinka: to záleží na tobě..mně kojení vadilo..musela jsem se přemáhat i v porodnici...páč tam jsem musela aspon zkoušet kojit..doma už jsem nekojila :wink:
27. led 2008 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě já právě nevím.Každá kapka dobrá,ale malý má bolesti pořád tak nemám vůbec čas na nějaké odstříkávání. :unamused: Nemůže se ani vykakat tak mu musím pomáhát no prostě se nezastavím.
27. led 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
abinka: já dávám Nutroš comfort..a pohoda už :wink:
27. led 2008 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my ho máme taky.Má úplně vodnatou stolici a ani to nemůže vytlačit.Nevím jestli to není tím železem co berem.
27. led 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi: no tak to je stopro..železo je na kakání svina :angry:
27. led 2008 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super.Nejradši bych to vysadila.Už má v sobě jednu lahvičku a teď jsme nafasovaly druhou.
27. led 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi: no to nevysazuj..když je anemickej... :wink: to musíš vydržet..my zas máme široký balení...a když měl prdy..tak to byl na to mor :unamused:
27. led 2008 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinka,já jsem mlíko postupně ztrácela,pak jsem začla odsávet stále míň a míň,pak jen 10ml ,pak už jsem odsávala jen obden a nakonec se to ztratilo samo :wink: pokud chceš přestat je to na tobě jinak ti může dr předepsat prášky na zastavení laktace. Jinak malá když se nemohla vy tak ji pomohl čajík a masáž břiška
27. led 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to je anemickej???
No příbalu jsem se taky bála ale naštěstí dobrý
27. led 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi: že má málo krvinek..proto bere to železo ne? :wink: :confused:
27. led 2008 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kvůli krvinkám.
27. led 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi:jj :wink: tak to nevysazuj..to by bylo horší jak nekakání :wink:
27. led 2008 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak budem muset ještě měsíc vydržet.Jak jste na tom vy s prdíkama???
27. led 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi: no už klep klep dobrý... :wink: ale tak do těch necelých dvou měsíců to byl děs..furt jen řval a tlačil..a kroutil se :angry: ted kadí jen u jídla..občas prdí..ale není to šílenej řev :wink:
27. led 2008 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to máme to samý,pořád se kroutí pláče bolestí.Po dvou hodinách trápení mu musím pomoct tou rourkou a teď jak jsme nasadily ten nutrilon tak snad po každým jídle mu musím pomoct.
27. led 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek