Prsa po kojení. Co pomůže?

reny82
21. únor 2011

Ahoj maminky 🙂 Asi se mi nestalo nic tak zvláštního, ale změna po roce kojení je teda značná! 🙂 Nemáte někdo zkušenost s potravinovým doplňkem, který by trošku pomohl? Děkuju za jakoukoliv zkušenost...

console
21. únor 2011

Ahoj, je to šok, co?Já když viděla ty své křížaly, a to jsem toho moc nenakojila. Ale tam jde o tu zmenu zvetseni a pak zmenseni...Ja po porodu zhubla a ze svých 75 D před porodem jsem pak po ukončení kojení měla 75 B! Když jsem videla ty kosicky, co si kupuju, tak jsem malem plakala 😀 . Ale casem se mi podarilo pribrat a to se odrazilo i na prsou, zase se zvetsily a hodne zpevnily, strie zmizely...Ale to az tak po roce. Takže vydrž. Neverim, ze existuje nejaky potr.doplnek, co by ti pomohl. Jedine operace. Muj nazor, samo. Nezoufej 🙂

reny82
autor
21. únor 2011

Tak nějak to taky vnímám...a velikostně jsme na tom úplně stejně! 🙂 Taky si myslím, že se to trošku zlepší, ale přibírat se mi popravdě moc nechce, ikdyž by to právě prsům pomohlo. No, je to trošku šok, tak se snažím něco vymyslet 🙂

apollo11
21. únor 2011

Kdyby jen to. Já už jsem se definitivně rozloučila s pocitem, že prsa jsou taky k něčemu jinýmu než k "jídlu" 😀 ale naštěstí mi to vůbec nevadí.
@reny82 po roce by se to mělo zlepšit, aspoň co jsem slyšela, nevím.. chce to trochu cvičit, posilovat prsní svaly. To je určitě lepší než přibrat, protože tkáň je povolená a tuk by ji jenom víc zatížil 😉

evena
21. únor 2011

ahoj, mě se po ukončení kojení trochu "vyfouly" a moc dobře teda nevypadaly 😝 ale po čase se to upravilo, takže ještě nezoufej, doporučuji dámské kliky 😉

martulle
3. bře 2011

teda já jsem dnes z toho málem chytla dep...aj jsem si poplakala.po 4dětech prsa byli docela v pohodě a ted je mám jak vyprázdněné pytlíčky a bradavky se dívají na nohy....vubec nevím jestli jsem to dřív taky tak měla,ale určitě ne,je to hruza... 😒 mám z toho šílený mindrák a stydím se za sebe...no nezbývá mě nic jiného,než si na to zvyknout a nebo jak jste tu holky psali zkusi tcvičit a vydržet,třeba se to časem poddá 😀 😀 .

hanka.
4. bře 2011

Ještě že existují výborní plastičtí chirurgové a dokáží vykouzlit prsa, jako za mlada 🙂