Prsní vložky, z jedné strany igelitové. Víte značku?

vojtisek2007
25. srp 2008

maminky, nevíte některá značku prsních vložek, které jsou z jedné strany jakoby igelitové - že prostě neprosáknou ??? Kojím sice své třetí dítě - u žádného se mi to nestalo a teď mi pravidelně mlíko "utíká" - asi se mi ho dělá hodně, či co, a ty obyč prsní vložky mi protečou - v noci nebo doma je mi to buřt, ale chodíme hodně ven a tam je to teda na prd..... Ty neprosákavé jsem dostala od kamarádky - jsou balené vždy po jedné v pytlíčku a jsou fakt super (přijde mi to jako princip klasický vložky - dělá se vevnitř takový jakoby gel, takže to nestudí, neteče...) - jenže měla jen zbytek - a jaká značka to byla si už nepamatuje a na těch pytlíčkách nic napsáno není....Už jsem vyzkoušela fixies,alpa a johnson a ty my protekli - ikdyž na nich je napsáno, že nepropouští,hahaha a ta jedna strana taky vypadá jakoby igelitová,ale není..... 😀 😀 😀 tak dík za rady a tipy

vojtisek2007
autor
25. srp 2008

...jo a ještě jsem měla canapol babies - a taky protekly 😠

ivusakos
25. srp 2008

Mám Chicco a jsem spokojená!

lucenek
25. srp 2008

chicco jsou nejlepší neprotečou a uvitř zgelovatí i když jsou dražší 240kč za 60ks, ale nelituju takle jsem dávala třeba dvoje vložky a stejně prostekly a furt prát ulepené podprdy mě nabaví takže já jsem taky pro chicco 🙂

lenkaha
25. srp 2008

Ahoj, tak to jsou určitě Chicco. Jsou balené po jedné a neprotečou! 😉 Byla jsem s nima spokojená.

lada82
25. srp 2008

jojo, to budou chicco,
a jeste Helen Harper jsou take zvlast balene, ale nevim, zda byly neprosaknutelne

bielanevesta
25. srp 2008

Inak z vlastnej skúsenosti jednoznačne odporučujem Chicco😉

k284
25. srp 2008

A co takhle zkusit pratelné bavlněné? Já mám od Popolini. Na noc si dávám do podprsenky plínku, protože malá nepije 9-10 hodin a to by pak nechytil žádný tampón. Ráno mám plínky úplně mokré. Není to moc estetické, ale lepší než totálně mokrá noční košile.

http://www.plinky.cz/index.php?action=sortiment...

annag
25. srp 2008

tiež vrele odporúčam Chicco 🙂

vojtisek2007
autor
25. srp 2008

Holky díky za tip - určto teda koupím ty chicco 😀

k284
- na ty eko a pratelný moc nejsem 😖 a kupodivu v noci mi to mlíko neteče - spím bez podprsenky a asi jak se člověk nehýbe nebo co,tak prsa mám teda nalitý jak balóny ale ani kapička - a to malá spí v tahu tak 7-8 hodin - až když malou začnu kojit a to si na druhý prso připlácnu plenu - protože to je pak vodopád... 😝

Jenom mi prosím ještě napište, kde je koupím nebo kde je kupujete vy - mám takový pocit, že po obchoďákách (hypernova,billa,...) jsem je vůbec neviděla 😠 - takže přes net ??? 😉

agness02
25. srp 2008

chicco nebo avent jsou zvlášť balený, měla jsem vzorky, ty avent jsou docela veliký s igelitem,chicco už nevím, mně teda vyhovují a stačí Johnsons 😉

bielanevesta
25. srp 2008

Vojti ja som ich kupovala v jednom obchode s detskými vecami, v lekárni alebo občas v obyč. drogérkach

agness02
25. srp 2008

vojtisku - mohli by to prodávat i v obchodě s dětským zbožím 😉

vojtisek2007
autor
25. srp 2008

tak jo...nejdřív zkusím tu lékárnu - tu mám nejblíž 😀 třeba by mi je i objednali....díky moc

ivusakos
25. srp 2008

Já jsem teda z Prahy a tady je mají skoro v každém dětském obchodě. On-line se dají pořídit samozřejmě nejlépe. Zkus např. www.aaakocarky.cz .

zevina
25. srp 2008

vojtisku, zkus lékárnu, pokud je normálně nevedou (jako např v naší malé vesnické lékárničce) na požádání jsou obvykle ochotní je objednat 🙂
ještě se magistra nechala "poučit" jaké mají výhody oproti těm levným, které mně osobně nevyhovovaly ze stejných důvodů jako tobě a už se z nich tam stal běžně prodávaný sortiment 😉

annag
25. srp 2008

vždy som ich kúpila na Slovensku v Tescu a Hypernove (u Vás tuším Albert)(tie Chicco)

lenkaha
25. srp 2008

Myslím, že je normálně v hypermarketech nemají. Ale v nějakým babycentru, v prodejně s dětským zbožím nebo přímo v Chicco prodejně je mít budou. Nebo objednat přes net 😉

kopcik
26. srp 2008

ahoj ja měla tommee tippee, ale nevím, jestli jsou u nás k sehnání. ty byly nejlepší. každé zvlášť balené a tenoučké. pak jsem měla i avent, ty byly hrozně příjemné na těle, ale docela hrubé a teď normál od johnsons a taky udělají svou službu...

vojtisek2007
autor
26. srp 2008

tak už jsem si je objednala v naší pidi lékárně - koukali na mě jak na tydýta - co že to chci a proč nechci to co všichni ostatní 😀 😀 😀 - ale objednají mi je....

minda
12. bře 2009

Chicco jsou fajn, ale cena nic moc. Já jsem byla moc spokojená s Johnon´s Baby, jsou tvarované to trychtýřku a mají lepítko. Teď už mi stačí Babylove.