Průjem u třítýdenního kojence. Může ho mít?

zurkova
27. srp 2011

Může mít takhle malé miminko už průjem? Přistihla jsem malého, jak kaká a byla to voda se žlutým a plno bublinek. Pořád se kroutí, nemůže ani spát. Plně kojíme. Poradíte mi prosím, co s tím a jestli je to opravdu průjem? Jak má vlastně vypadat stolička u tak malých dětí?

akcijy
27. srp 2011

no jelikož kojíš a nepřikrmuješ, nevypadá to na nějakou virozu....zkus sabsimplex, je zapliněnej proto ty bublinky....mi to měly taky 😠 nebo pupík, teplej obklad na bříško, zacvičit nožičkama....to sou prdíky 😅 nebo si vzpomeň co jsi snědla, když kojíš......

kristynaw
27. srp 2011

je to normalni,novorozenecka stolice kojeneho ditka. zkus nejaky ty kapicky na prdicky

kalo
27. srp 2011

Nebaštíš náhodou mléko a mléčné výrobky? Jestli ano, tak je nejez a uvidíš, jestli se to zlepší. Řídká, žlutá/ nazelenalá stolice je u plně kojeného malého miminka normální, ale jestli to napěnění nezpůsobuje mléčná bílkovina, kterou miminka neumí trávit (a mají z něj bolení)....

jankadudova
27. srp 2011

Priklanim se k tomu, zkusit na cas vynechat mlecne vyrobky. Jogurty, syry, mleko...za zkousku to stoji.

adelka89
27. srp 2011

nase Verunka mela takovou stolicku v porodnici a sestricka mi rikala, ze to mivaji deti, kdyz maminka sni meloun. Ale prujem to neni, neboj. Ten poznas tak, ze je nahnedly a zapacha.

cincinnati
27. srp 2011

My to máme taky ☹ Mimčo nám kaká 6x denně už 3.den. Dokonce už i nitky krve. Zadeček má prasknutý a opruzený. Už nevíme co s tím, jak mimču pomoct ☹