• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Průsvitný hlen ve stolici kojeného miminka

28. února 2011 
Mám 17-ti denní holčičku, plně ji kojím a v plínce má mezi kakáním (které má světle hnědou barvu s bílými kousky) šlemy průsvitného hlenu. Včera jsem ji poprvé dala Infacol proti prdíkům a usnadnění odříhávání. Myslela jsem, že by to tím mohlo být, tak jsem volala doktroce, ta řekla, že to z toho být nemůže a že by to mohla být alergie na kravské mléko, které piju - že ho mám vysadit a zkusit, jestli to přejde. Mám strach teď přestat pít mléko a jíst mléčné výrobky, aby to neohrozilo kojení. Nevím, jestli ještě nemám počkat, jestli ji to nepřejde samo. Stalo se vám to někdy?
17. únor 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojení ti neohrozí, já moc mléčné nejedla a kojila jsem poměrně dlouho, ještě mě napadá, jestli malá nemá rýmu?ony ty hleny se pak nachází ve stolici
17. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlen ve stolici opravdu bývá příznakem této alergie
vysazení mléčných výrobků opravdu kojení neohrozí! jenom nesmíš zapomenout na přísun vápníku jinou formou ...
já mléčné výrobky ani mléko nejím a nepiju právě kvůli alergii miminka ...
zkus mléko vysadit aspoň na chvíli podle rady doktorky a pak to s ním zase můžeš zkusit :wink:
17. únor 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není to spíš z tučnější stravy?
18. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna dneska toho máme plné plínky :sweat_smile: a teď volal manžel z nákupu, kde potkal naši pediatričku a prý to může být z virozi - že je jich teď spousta. Vítek míval tenhle šlemík čas od času i jako malinký a mlíko mu nikdy nevadilo. Což neznamená, že to u Tvé holčičky vylučuje alergii na mléko, nýbrž to, že to taky nemusí být (ať se předem neděsíš.) Zkus třeba ještě den- dva počkat a pak vysadit to mléko a sledovat ji. kdyby se to nelepšilo, nech si udělat rozbor dcerčiny stolice, ať Ti řeknou co a jak. :wink:
28. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek