Průsvitný hlen ve stolici kojeného miminka

kaaca11
17. únor 2011

Mám 17-ti denní holčičku, plně ji kojím a v plínce má mezi kakáním (které má světle hnědou barvu s bílými kousky) šlemy průsvitného hlenu. Včera jsem ji poprvé dala Infacol proti prdíkům a usnadnění odříhávání. Myslela jsem, že by to tím mohlo být, tak jsem volala doktroce, ta řekla, že to z toho být nemůže a že by to mohla být alergie na kravské mléko, které piju - že ho mám vysadit a zkusit, jestli to přejde. Mám strach teď přestat pít mléko a jíst mléčné výrobky, aby to neohrozilo kojení. Nevím, jestli ještě nemám počkat, jestli ji to nepřejde samo. Stalo se vám to někdy?

mkr
17. únor 2011

kojení ti neohrozí, já moc mléčné nejedla a kojila jsem poměrně dlouho, ještě mě napadá, jestli malá nemá rýmu?ony ty hleny se pak nachází ve stolici

valentinuska
17. únor 2011

hlen ve stolici opravdu bývá příznakem této alergie
vysazení mléčných výrobků opravdu kojení neohrozí! jenom nesmíš zapomenout na přísun vápníku jinou formou ...
já mléčné výrobky ani mléko nejím a nepiju právě kvůli alergii miminka ...
zkus mléko vysadit aspoň na chvíli podle rady doktorky a pak to s ním zase můžeš zkusit 😉

sturnus_vulgaris
18. únor 2011

Není to spíš z tučnější stravy?

andulinka
28. únor 2011

Zrovna dneska toho máme plné plínky 😅 a teď volal manžel z nákupu, kde potkal naši pediatričku a prý to může být z virozi - že je jich teď spousta. Vítek míval tenhle šlemík čas od času i jako malinký a mlíko mu nikdy nevadilo. Což neznamená, že to u Tvé holčičky vylučuje alergii na mléko, nýbrž to, že to taky nemusí být (ať se předem neděsíš.) Zkus třeba ještě den- dva počkat a pak vysadit to mléko a sledovat ji. kdyby se to nelepšilo, nech si udělat rozbor dcerčiny stolice, ať Ti řeknou co a jak. 😉