Roční dítě chce pouze kojit, jídlo odmítá

kozaci
14. bře 2019

Ahoj holky, potřebuju poradit. Zhruba mezi 8-10 měsícem dcera jedla, sice malé množství, ale prakticky vše, co jsem jí dala. Nyní, v roce odmítá veškeré jídlo, chce jen mlíko(mateřské ). Zkoušela jsem snad cokoliv. Sladké/ slané, teplé/ studené, kašičky/ kousky, ať se krmí sama/ krmila jsem já, jídlo před kojením/ po kojení /mezi kojením....
Nevíte, co s tím? Nutit jí nechci.

hezz17
14. bře 2019

😀 pres kopirak... teď v roce a půl už má 16 zubů a ji jaks taks. Kolem toho roka jo zacly růst stolicky, takže to nejedla nic.

no_title
14. bře 2019

asi to budou zoubky, neřeš to, klidně koj, jak potřebuje, brzy to zase přejde 🙂 Jídlo jí nabízej ze svého talíře, co jíš sama. To většinou zabírá 🙂

leniczka23
15. bře 2019

Tak ona kdyz vi, ze ji vzdycky nakojis, proc by jedla zeo.. Jsem pro kojici, ale aby dite bylo jen na MM v roce mi neprijde uplne o.k.
Ja bych proste nastavila kdy kojim a zbytek ji dala.jidlo. Ona dobrovolne hlady neumre a ver mi, ze si jidlo da.
Jako kdyby to trvalo treba 2-3 tydny tak to bych asi nechala byt, ale pokud by to trvalo dyl, resila bych to takto.
PS: Nehodlam se tu s zadnou zarytou kojickou poustet do diskuzi. Napsala jsem svuj nazor a zkusenost a za tim si stojim. Ja respektuju vase postoje a nazory, vy respektujte ten muj😉

petka345
15. bře 2019

Tohle měla přesně moje kamarádka 🙂

hezz17
15. bře 2019

@leniczka23 mě teď dávají rovnatka a už 2 týdny jsem na kasich a jogurtech. Takže já mám dost respekt k tomu, když bolí zuby a není zájem kousat....🙂

jam91413
15. bře 2019

Starší dcera sice jedla příkrmy, ale minimální množství...pořádně jíst začala, když jsme jí v roce přes den kojit přestala a začala jsem místo příkrmů dávat normální jídlo = hlavně omáčky. Od té doby jedla úplně krásně.

kittyy17
15. bře 2019

Kamarádka kojila t měr výhradne do dvou let, pak se holčička rozjedla.
Můj dvouletak chce jenom flašku už týden, roste mu špičák...