Rok po ukončení kojení mi stále teče z prsou mléko. Máte zkušenost?

xalla
29. led 2020

Ahoj maminky vsimla jsem si ze kdyz si zmacknu prso vytece par kapek mleka a to uz pres rok nekojim...docela mi to prekvapilo ze jeste po takove dobe.Nemate nekdo s timto zkusenost?

agneska7
29. led 2020

Taky jsem to tak měla a to ještě 2-3 roky po ukončení kojeni

aemmi
29. led 2020

Měla jsem to tak u všch dětí, asi to bude normální 🙂

drakenn
29. led 2020

Mám to doteď 😆 děti 9 a 12 let

pavca1982
29. led 2020

To je úplně normální

kosi_cek
29. led 2020

Za mě normální, měla jsem i několik let po odstavu, a když najednou byla u mě už nekojící prsa opět po zmáčknutí na suchu, znamenalo to vždy ranný příznak těhotenství (potvrzeno 2*).

zuzkasim
29. led 2020

Měla jsem to tak též několik let, teď po 4 letech od posledního už konečně ne🙂 Takže předpokládám, že je to zcela normální.
@kosi_cek Ne, po těch cca 3-4 letech to u mě vymyzelo spontánně a nic to neznamenalo, další těhotenství bylo pak za 6 let a teď 100% těhu nejsem🙂 Nestraš!

ivis_b
29. led 2020

Taky mam, nekojim pres dva roky. Dokonce i na sonu prsou mi ted doktor rikal, ze tam jeste mam mliko😁A pry je to v pohode.

kosi_cek
29. led 2020

@zuzkasim, možná jsem ještě neměla příležitost dojít tak daleko, takhke to vypadalo, že to nezmizí, ani když bych se stala babičkou 😀, nejdelší pauzu mezi odstavením a dalším těhotenstvím mám něco přes 3 roky 😉

zuzkasim
29. led 2020

@kosi_cek No právě, taky mě napadlo, že jsi ty pauzy neměla dost dlouhé🙂 Ale překvapilo mě, jak dlouho je tělo schopno nějaké mléko tvořit.

astyna88
30. led 2020

Ahoj,me i rok po kojeni zvlhla kosile,kdyz se mnou spal v posteli a tulil se. Holt hormony....

jatonka
29. črc 2022

Ahoj 🙂 přelom březen duben jsem přestala kojit, už přes dva roky jen na noc.. odstavení se zvládlo a já neměla žádné potíže s tím, že by se mi dal tvorilo mléko. Občas jen kapička. Teď jsem měla poprvé syna přes víkend na hlídání a od toho víkendu mám nateklá prsa.. mám takové svoje domnělé tvrzení, že to jsou hormony, kdy tělo vycítí, že dítě je pryč a psychika vyvolá pocit, že dítě musí být krmeno..? Přestože už takovou dobu nekojim? 🤣🤣🤦🏼‍♀️ Nevím, jak to lépe popsat..
Potvrdí mi někdo?
Díky 😁
Těhotná být nemůžu 🍀😊