Rozkojím sa ešte?

janka7122017
14. pro 2017

Dobrý večer/ráno 🙂
Mám problém s kojením, môj syn má 8 dní, z pôrodnice nás pustili len včera, pretože uberal na váhe a nepriberal. Mlieko som mu začala odsávať, z prsa bohužiaľ nechce. Myslíte si, že sa ešte rozkojím? Máte nejaké typy, ako na to? Prosím o rady a názory a vopred za každý z nich ďakujem 🙂

kubuska
14. pro 2017

Z prsa nechce, co znamena presne? V jake poloze kojis? A dokrmujes ho flaskou?
Rozkojit se muzes, ale podle me by bylo nehlepsi zavolat laktacni poradkyni at prijde k Vam domu a podiva se co je za problem a poradi. 🙂 Tady ti 20 holek rekne jak na to, ty to vyzkousis a budes akorat zoufala ze to nejde a bude po mlecku.

lida9
14. pro 2017

taky souhlasim, vyhledej nejblizsi laktacni poradkyni co nejdriv... velmi casto to jsou velmi empaticke osoby, ktere ti dodaji i psych. silu 🙂

janka7122017
autor
14. pro 2017

@kubuska pri prse zaspáva a nechce sať, skúšala som aj klobúčiky/medúzky na bradavky, ale nepomáha. Áno, fľaškou každé 3 hodiny, ale je to s tým odsávaním mlieka na nervy. Kradne mi to čas, ktorý by som mohla venovať malému. Zároveň sa bojím, aby mi zase nezačal chudnúť.

janka7122017
autor
14. pro 2017

@lida9 ďakujem, nevieš o nejakej dobrej, ktorá by mohla? Som z prahy, horní měcholupy

kubuska
14. pro 2017

To ze dite u prsu zaspava je normalni. Neni to idmitani prsa. Zkus ho budit, kdyz zacne usinat, tak ho zkus simrat na bradicce nebo mu to prso vzit, zmenit polohu a zase dat. Kdyz usne nechej ho a koj na pozadani. Zadne dve tri hodiny po poslednim, ale proste kdyz se vzbudi tak mu dej. Flasku vyhod a bud hi dokrmuj lzickiu a nebo strikackou a nebo pres trubicku od prsa, to by ti prave ukazala ta LP. Zkus kouknout do nejake skupiny LP i tady na MK. Urcitr nekoho najdes. 🙂

zvedavec2
14. pro 2017

http://www.dulapetra.cz/kojeniacute.html

Zkus Petru, je moc fajn. Zavolej ji a porad se, prijde i k tobe.

lida9
14. pro 2017

@janka7122017 zkus Anicku, je vyborna, do Prahy ma kousek... moc mila osubka, vic zde : https://annakrause.cz