Rozkousané bradavky. Jak dlouho trvá hojení?

market3
26. črc 2010

Ahoj,
nemáte některá zkušenosti s rozkousanými bradavkami? Malému bude tento týden 9 měsíců a začal kousat, ale jen pravé prso. Natírám si jej bepanthenolem. Nevíte, jak dlouho trvá zahojení? Mám zkusit zase používat kloboučky?
díky moc Markét

sussanah
26. črc 2010

@market3 se zahojenim neporadim, to je individualni, urcite osetrovat a setrit. Ale hlavne misto kloboucku odnaucit maleho kousat! Nas to taky zkusil, naposledy asi pred 14dny, co mu dorostly vsechny zuby 1, takze to melo protistisk a to teprve bylo maso. Ja jsem teda asi trochu tvrda matka, takze jsem zakrocila razne, kdyz kousne, tak mu placnu po zadku, schovam prsa a je po kojeni 😉 On samozrejme maly hnedka spusti rev, ale to ho proste necham asi 5minut porvat, jsem u neho a "vysvetluju" mu, ze proste kousat se nesmi a ze jinak mlicko nebude atd. No a osvedcilo se mi to. Celkove me kousnul asi jen 5x, jak mu postupne rostly zuby. Tvuj maly uz neni uplne miminko, uz toho dost pochopi, nemuzes se nechat prece okousavat 😉 Drzim palce, at se bradavky brzy zahoji!

market3
autor
26. črc 2010

tak to moc děkuju, ale klobouček budu muset nechat dokud se mně bradavka nezahojí,ale jinak zkusím Tvoju metodu🙂

editah222
26. črc 2010

Souhlasím se susannah, jakmile kousne tak rázně zakročit. Moje malá to taky zkoušela, stačilo parkrát přerušit kojení, což se neobešlo bez slziček, ale byl klid. Říká se, že děti začnou kousat pouze v okamžiku kdy se nudi a už nesaji.

Co použit na rozkousané bradavky neporadim, naštěstí jsem se s tím nikdy nesetkala 🙂