• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sběrače na mlíčko (mušle). Máte zkušenosti?

24. října 2008 
máte někdo pozitivní/negativní zkušenosti s touto pomůckou? případně konkrétním typem - Medela, Avent? Přijde mi to jako zajímavá věc... nasbírat několik kapek bezbolestně :slight_smile: díky
24. říj 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. já používala avent - vždycky když jsem odsávala z jednoho prsu,tak se mi spustilo mlíko z druhého, tak aby nepřišlo nazmar - je to fajn věcička. akorát v návodu bylo napsáno používat jen 40min v kuse... že to pak snižuje tvorbu mlíka...
24. říj 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ako píše gabka, ak tak len počas odsávania druhého prsníka. Aj zberače sú umelý zásah do kojenia a okrem toho môžu byť pôvodcom a šíriteľom infekcie.
24. říj 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže to chce maximální hygienu a používat co nejméně... Mně právě přijde také líto, aby unikající mlíčko z nekojícího prsu zachytávala blbá vycpávka..
24. říj 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeto velmi dobra pomocka. avsak je potrebne ich kazdy den sterilizovat a po vyliati mliecka vzdy umyt len horucou vodou. da sa pouzit na podanie kvapiek striekackou alebo neskor do prikrmov. skonzumovat vsak do 24 hod najlepsie
24. říj 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja mam zberace mliecka od Avent a je to velmi dobra vec, ked odsavate alebo kojite z jedneho prsicka ...Samozrejme sa nesmie nosit dlhsie ako 40 min, inak sa upchaju mliekovody (ci tak nejak co sa mne stalo) a je problem na svete.
24. říj 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
ja mam od Medely. Pouzivala jsem je ze zacatku, protoze pri kojeni mi z druhyho vyteklo vzdycky hodne mlika a nechtela jsem pouzivat vlozky nebo byt mokra. Ted odsavam, takze si musli dam na druhy a pak vylivam. Nechce se mi to vyvaret, takze je pouzivam hlavne pri kojeni nebo odsavani. Byly dost drahy, ale vyuziju je, takze penez nelituji.
24. říj 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja som dokonca pouzivala zberace mlieka Chicco podedene od sesternice. Kazdy den som poctivo vyvarala a nosila som to prve 3 mesiace skoro stale, pretoze mi neustale samovolne vytekalo mlieko. Vlozky v podprsenke som potom mala rozmocene, bradavky ma priserne boleli, pri kojeni som takmer plakala. V musliach som mala bradavky akoby stale vo vzduchu, vsetko sa krasne zahojilo, mozem len odporucit tuto pomocku pouzivat. No a samozrejme som takto nazbierala strasne vela mliecka, zamrazila a pouzila neskor pri priprave prvych prikrmov.
24. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek