Silná bolest prsou. Máte zkušenost?

veruska007
20. srp 2008

Ahojte, holky, jsem cca v 10. tt. Uz asi mesic me trapi opakovane velmi silne bolesti prsou, kolem bradavky, jako bych tam mela hroznou krec. Boli to fakt ukrutne, vzdycky se svijim a tecou mi slzicky a modlim se, aby me to nechytlo v praci. Vim uz, ze to vyprovokuje rychla chuze nebo chlad, ale nepomaha na to vubec nic a nez to prejde, trva zhruba hodinu, coz je fakt strasny. Nemate nektera s timto take zkusenosti? Nejlip nejakou sikovnou radu? Moc diky.

jabluncanka
20. srp 2008

Veruško,

takový hloupý dotaz - jakou barvu mají bradavky a dvorce?? Myslím,že mám něco podobného a způsobují to kvasinky... 😉

pattie
20. srp 2008

veruska: to je fakt divný.... skoro každou těhotnou, zvlášť ze začátku, pobolívají prsa, ale to je jen takovej tlak, jak se zvětšujou a mění, ne nic tak hroznýho, jak popisuješ. To by asi chtělo zajít spíš na gyndu, ať Ti poraděj, to opravdu není normální...

zdarec
20. srp 2008

verusko nevím, od čeho to můžeš mít, ale já bych to asi řešila tak, že bych si do podprsenky dala nějaké vatové tampony, speciálně na ty bradavky a snažila se omezovat tu rychlou chůzi, když ti vadí, každopádně když si zavoláš k doktorovi, poví ti víc 😉

veruska007
autor
21. srp 2008

No,bradavky mam normalni,tmave ruzove. Ale kdyz jsou v kreci, tak zmodraji a uprostred je takova svetlejsi skvrnka. Jinak jsem byla dnes u Mudr. a rikala, ze to muze byt i krec z nedostatku magnezia nebo vapniku, takze to mam zkusit... a zkusim to fakt rada. Kdo to ma vydrzet 😝 .

evaviki
21. srp 2008

Veruska, ja som mala pocit, ako keby ma niekto rezal nozom. Nezabralo nic, po par tyzdnoch to preslo, ale obcas to bola fakt strasna bolest. Drzim palce, nech to rychlo zmizne. (u mna to preslo cca v 11tt)

veruska007
autor
21. srp 2008

Jo, to mne kdyz se pta manzel, tak rikam, ze je to jako by mi nekdo bradavky ustrihl nuzakama 😠 . Ale snad to brzo prejde. Dik za povzbuzeni. Mne uz to tak bolivalo driv, ale jen v zime, a treba jen dvakrat za rok, to se dalo vydrzet. Ale ted...temer kazdy den, to je ouvej 🙄 .

bricka
1. srp 2015

Ahoj holky .. Mám dotaz.. Je normální , že prsa bolí pár dni, třeba i týden před menstruaci,ale poslední dva měsíce mě bolí tak 2x tolik .. Nemuzu se jich ani dotknout :( mám je strašně citlivé, nemůžu skoro ani ležet :( nevíte co to znamená a co mam dělat aby tolik nebolely ?? Děkuji 🙂