Škodí kouření při kojení?

mamina26
29. pro 2006

ahojky maminky, mam problem, za ktery si samozrejmne muzu sama, presto prosim o radu maminku, ktera na to je (byla) stejne, jako ja
mam 3 mesicni miminko, pred tehu jsem byla silny kurak, v tehu jsem prestala uplne a vydrzela to az do 3. mesice myho miminka, nedavno jsem byla v krizi a zapalila si, ani mi to nechutnalo, mela jsem vycitky a doufala, ze to byla posledni cigareta....ale bohuzel sem to nevydrzela a asi 3 den kourim...asi 4 denne, ale prece....to, ze to skodi mne vim, jen chci ujistit, ze nemuzu ublizit miminku, vetsinou kourim po kojeni, snazim se, aby se to co nejmene dostalo do mlicka...neni to nic, na co bych byla hrda, proto jsem si zalozila novy nick a je mi jasny, ze jestli mi napisete, ze sem blba, budete mit pravdu ☹

melory
9. led 2007

a ze potrebujes pribrat? to sa mi este nestalo...ja potrebujem schudnut. vies co na schudnutie nieje dobra ani ciga ani alkohol ale sex

bluff
9. led 2007

diskrimacia pre mna je, ked nemozem ist do baru bez toho, aby som sa nezobudila s plnym nosom, s nafajcenym oblecenim atd.. ale to je zbytocne sa o tom bavit s fajciarmi. zial si myslim, ze na slovensku to neprejde ☹

hanka274
9. led 2007

disko, ani ja neviem ako chodi...to som len tak akoze co sa tyka tych cig...Teraz to chodi podla mna dost divoko, mam 20 rocneho bracha s frajerkou a staci mi...co sa teraz robi....sama mafia, albanci.... na ktory podnik pozries....des! dufam, ze sa daky blazni na mna nenapoja....
muchy mame vsetci, a aj moja svokra to je jasne....ale v celku v poho.
Ty si to, co si ja o cige myslis o alkohole?
Dobre, mysli, ale sem mi napis, ze si uplne za to, co som to tu popisala....a budeme kamosky...dobre? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak pis.... 😀 😀 😀 😀
Napis to a ja budem spokojna.... 😀 😀 😀 😀 😀

melory
9. led 2007

to aj pre mna a najhorsie je ze kewd som otehotnela som zistila ze nama si kam sadnut, lebo sa vsade fajci, bola som fajciarka, ale nechodim do fajciarskych zoooon.

melory
9. led 2007

jasne ked to co ty o cigach ja o alkohole a sme jedna jedna. 😝

hanka274
9. led 2007

tak melory, SEEEEX, a nie ciga....no napis to.... 😀 😀
bluff-jasne, ze to je diskriminacia, ja len, ze by zase vyskakovali, ze nikde nemozu a tak....vies....ale ja myslim, ze to prejde....je nas viac co nefajcia.....tak myslim, ze to prejde....aj ked na SK-neviem ???, ale myslim, ze by sa to mohlo podarit....

hanka274
9. led 2007

nie melory,zle si pochopila, alebo si robis zo mna srandu, ze? povedz ze cigy su horsie...please, budem spokojna.... 😀 😀

melory
9. led 2007

jasne uz chapem, 😉 😉 😉 a to niesom ani blond 😀
sex je lepsi ako ciga a ako alkohol
po kojeni nepijem, nefajcim ale sexujem, starsi ma viac rozumu, to tie skusenosti. 😵

hanka274
9. led 2007

takze cigy sa nerovnaju alkoholu, trosku ale nerovnaju, povedz to!
vrrrr!!!
😀

melory
9. led 2007

alkohol je horsi ako cigy 😀

certica
9. led 2007

baby, toto vypada na "never-ending story" 😀

hanka274
9. led 2007

meloooryyyy!!!a nerob si srandicky srandicky.....
ty to nepovies? odpadnu ti tie dva prsty co si v nich naposledy drzala cigu, uvidis, noooo, radsej to povedz-teda napis....

hanka274
9. led 2007

"never-ending story" co je to zac certicko?

melory
9. led 2007

nikdy, ved pofajc je super, dokonca niektora zena ako napriklad ja - je s cigou sexi. ale opyta s poharom vina nikdy 😲

maca21
9. led 2007

baby mali by ste troška skludniť hormóny

hanka nemôžeš nikoho nútiť, aby povedal niečo čo nechce alebo tomu neverí

hanka274
9. led 2007

melory, sexi mozes byt pre manzela v dakom sexi obleceni v sexi polohe, so sexi vyrazom, ale tak sorry ciga? Ale tak nevravim, ze nie, aj ja som si pripadala volakedy este zamlada sexi s cigou....
takze nepovies to? no, si ma nepotesila, ani ja ta nepotesim....uvidis, rano, sa zobudis s 8-mimi prstami.... 😲 😲 😲 😝

hanka274
9. led 2007

maca21, nie nie, teraz ide do tuheho, nechaj......aaaaaaaa!!!! 😝 😝 😝 😝

certica
9. led 2007

hani, nekonecny pribeh v hlavnej ulohe s vami dvoma 😉
cigaretu osobne nepoznam, nemozem sa preto vyjadrit, alkohol mi nechyba, takze pravdepodobne mi to vynahradzuje ten sex 😕 😀

melory
9. led 2007

ved aj s tym sa da sexovat, aj s 8-mi prstami
my a skludnit hormony? to si chod maca21 pozriet temu, muz odmieta sex, tam maju baby problem s hormonami a ja s tym to pochopit.

maca21
9. led 2007

a čo z toho budeš mať, keď ti napíše čo chceš počuť a aj tak si urobí po svojom tak o čom to je? budeš mať dobrý pocit na duši, alebo čo?

hanka274
9. led 2007

melory! no da sa, hej....ale to uz take sexy nebude!
ha, dostala som ta! 😝

hanka274
9. led 2007

maca21-veeeelky dusevny orgazmus, aspon navonok.... 😀

melory
9. led 2007

ved ale ja nefajcim... 😠

melory
9. led 2007

sla si si dat stamperlik, coooo? 😅

ramzesa
9. led 2007

melory- teraz neviem, ci som to zle pochopila, ty si tehu a fajcis? vived ma z omylu...prosim 😕

hanka274
9. led 2007

😀 nie nie, ja tvrde...ani pricuchnut, ja tak trosku z flasku pivka, kvoli priberaniu, pcha, ta troska....inak nic, ani vino, ani tvrde...fujha....
prave som doorgazmovala pri malej....dala si asi hlt vodicky, inak vsetko do podbradnika v stave bubliniek, sakris !

melory
9. led 2007

ramzesa citaj!!!
nefajcim. ved som tehu, to uz si ma dorazila 😢

hanka274
9. led 2007

baby jasne, ze nefajci, je uplne v poho, ze melory, len ten nazor, ze alkohol je horsi ako cigy, pomozte mi ju vyviest z omylu, pome na to!
melory a ja neviem, mozno aj cela ruka ti odpadne, to uz je horsie pri sexe nie?

melory
9. led 2007

hanka B12 je super na priberanie, to mozes aj tehu aj ked kojis.
ramzesa ma dorazila 😖 som death

ramzesa
9. led 2007

ja si tiez myslim, ze deci vinka je mensie zlo ako cigareta.Ved aj jedna salka kavy nevadi, ale keby som vypila 10... 😕