Šmrdlání ručičkou při kojení 🙂 Občas to bolí

pampalini
29. srp 2010

Ahoj holky,
možná je tahle diskuze trošku úsměvná ale přece. Pokaždé, když toho svýho prcka kojím,(vyjma noci) tak mi jakoby šmrdlá tou volnou ručičkou do očí a na pusu a štípe, mačká atd. 😀 Né, že by to bylo tak strašný, ale občas to i bolí 😕 a on se tomu i směje 😠 Snažim se mu jakoby naznačit, že to bolí, ale zatím bezvýsledně 🙂 Co s tím? Případně co dělají ti vaši raubíři a co na ně funguje?

mmmk
29. srp 2010

@pampalini 😀 Nas to dela taky 😀 Vypada jako male kotatko, to taky porad musi pri krmeni tu svoji mamku-kocku ohmatavat, skrabat, mackat 🙂 Synovi vzdycky strcim do volne ruky kosili, tricko, co mam na sobe a on s tim taha a me uz nechava na pokoji. Tu druhou ruku ma polozenou ze strany na prsu.

evena
29. srp 2010

ahoj, tak já si nedokážu představit kojit bez plyšovýho psa 😀 ... snad od 2. měsíce jí ho dávám do náruče a ona ho mačká a mává s ním, když ho náhodou zapomenu tak kojení musím přerušit a podat jí ho, přecejen to těma ostrýma nehtíkama bolí 😝

k.jolanka
29. srp 2010

Ahoj, můj syn mi to dělá taky, druhou rukou mi tahá vlasy, štípe mě do druhé bradavky, nebo mi jí začne tahat 😝 š´touchá do očí, chytá se za svojí nohu, tu si následně snaží narvat do pusy, sundavá si ponožku...no fakt super 😀 zvykla jsem si a všimla jsem si, že mi to dělá hlavně když nemám moc nalitá prsa...takže se snažím teď kojit vždy jen z jednoho a když mám prso nalité, tak saje o 106 ani se nehne a občas u toho i usne... 🙂

sylvka
29. srp 2010

Ahoj,já už teda nekojim,ale když malýho uspávám(má stále kaši z flašky 😅 )tak pije a druhou rukou mi šmrdlá ve výstřihu,jako si s tim hraje 😉 dělá to i když jsme venku a má strach,nebo je nejistý 🙂

pampalini
autor
29. srp 2010

No tak to děkuji za rady. Hned zkusíme taky nějakýho zvířáka, třeba to zabere 😀
Už mě nebaví mít poškrábaný obličej, krk a prso (vždycky to druhé..takže obě 😅 )

bufina
29. srp 2010

@pampalini Ahoj, náš malej to taky dělá, kolikrát to fakt dost bolí. Už se hrozím toho co bude až mu narostou zoubky 🙂 To si pak asi budu říkat že zlatý štípance 😀