Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Špatný spánek, bolest bříška, 5měsíční mimčo. Co pomohlo?

melissamuray
5. lis 2019

Zdravim vsechny maminky 🙋‍♀️
Je tu nektera maminka, ktere by ditko bojovalo s briskem a prdikama delsi dobu nez ty slavne 3-4mesice?
Dcerka se narodila 27.5. a stale ji zlobi brisko. Pres den uz je ok, ale noci jsou hrozne. Pres den place jen kdyz uz chce spat. Ale v noci se porad vrti, krouti, budi, place. Budi se max po 2 hodkach, ale casto i po hodce nekdy po 20min. Casto se krouti a pak si prdne, pak se bohuzel krouti jeste chvili a pak nekdy usne, nekdy zacne vzlykat tak utesim a spinka. Kojim vzdy na pozadani.
Jinak dcerka spi se mnou. Zkousela jsem v noci bezplenkovku, malo oblict, hodne oblict, prikryvat, neprikryvat, svetlo, tma, aromaterapii atd atd..
Ted jsem znova najela striktne na dietu bez BKM, vajec, soji, kureciho a hoveziho. Drzim ji teprve 2 dny, takze vysledek zatim videt nemuzu.
Dceri jsem objednala i bachovky.
Jeste premyslim o kranio.
Mela jste nebo mate nektera stejne problemy? Pomohlo vam neco? Nebo poradite co muzu jeste vyzkouset? Nebo mi nezbyva nic jineho nez to preckat?
Dekuji moc vsem.

melissamuray
autor
5. lis 2019

Zacla jsem davaz uz i prikrmy.

eithelwing
5. lis 2019

U té diety to chce minimálně 3 týdny, měsíc. Samozřejmě jsou děti, které to trápí déle. Není možné, že u kojení polyká hodně vzduchu? Osobně s potravinovou alergií nemám zkušenost, ale v příbuzenstvu se u dětí objevila a většinou to mělo více projevů, než jen kroucení mimča. Buď krev ve stolici nebo vyrážka.
Dceři dost pomohlo teplo, nošení, masírování. Protože hodně ublinkávala, což jí pak také znepříjemňovalo život (pálení apod.), po každém kojení jsem chovala ve zvýšené poloze aspoň půl hodinku. A to i v noci.
Určitě bych víc kontrolovala ty příkrmy, sledovat, zda náhodou něco netrápí tam. Pokud začínáte s příkrmy, je možné k tomu nabídnout fenyklový čaj po lžičkách na trávení.
U nás jsme nakonec zjistili, že za problémy s trávením byla nakonec blokace krční páteře, ale to samozřejmě nemusí platit pro vás.
Ať je brzy lépe!

mamkalucka666
10. lis 2019

Ahoj nám pomohlo nošení v šátku téměř celodenně 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli