Splasklá prsa. Je v nich méně mléka?

gabca1
1. led 2008

Holky, kojím plně, ale poslední dobou mi připadá, že mám taková splasklá prsa. Nemůže to být tím, že je vnich méně mléka? Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Díky.

sokolka
1. led 2008

Gabčo to je normální. Nejdříve se ti prsa nalejou a pak když se upraví tvorba mléka tak už to není takové. Já mám veliký prsa takže u mě to nebylo úplné splasknutí 😀 , ale stejně už jsem je neměla tak plný jako ze začátku.

ocicka
1. led 2008

To j enormalni, ja uz je mam taky takovy vycucly 😀

andilek
1. led 2008

já taky, mám teď docela hustý plácačky na mouchy, plastika to jistí, jen kdo ji zaplatí 😝 😅

bramburka
1. led 2008

ja taky ale v noci jsou plny...v noci mam mliko a ve dne ne... tak nevim, upravilo se mi to nejak blbe

andilek
1. led 2008

já je mám po ránu taky nalitější, mlaďas spí totiž celou noc 😉

nissanek
11. led 2008

Mně se už prsa taky tak nenalévají, ale teď nevím jestli je normální vývoj jak píšete, nebo nemám moc mlíka. Když už máte po delším kojení splasklá prsa, cítíte pořád někdy takový ten pocit pálení, jako by se vám nalévaly? Já ten pocit už mám jenom když kojím tak v druhém prsu a to jenom někdy, ale mezi kojením už ne. A mlíko už taky z druhého prsa při kojení neteče...

mem
11. led 2008

no ja to mam stejne, ve dne celkem dobry, v noci nality, mala mi ted 2 noci spi od pulnoci do 8-9, kez by ji to vydrzelo 🙂, ale ty prsa rano stoji za to a uz normalne jsou veliky

dlinduska
11. led 2008

gabco je to normalni ja z toho taky byla tehdy mimo a myslela si ze mam malo mliko ci ho ztracim. nisanku i ty pocity nalevani znam ted uz je nemivam presne jak rikas sem tam kdyz luci pila z jednoho prsa.kdyz tak nad tim premyslim postupne se mi tyto pocity uplne vytratily.

georgine
11. únor 2008

holky takze jak pisete ze se postupne ty pocity nalevání uplne vytratí.. me se nalévají prsa jednou po 2hodkách a pak pri kojeni ale neni to ta ukrutne.. malý pije z jednoho prsa a mám pocit ze kdybych odstrikala tak tam nic nemám.. vubec neodstríkávám a prsni vlozky mám jen obcas trosku vlhke spise z noci. ale pre den je klid.. pri kojeni se mi taky nespusti mliko z druhého prsa.. je to v norme.. malý je spokojene mimco ktere pribirá 300gr týdne. 😀

kacka79
11. únor 2008

jooo holky, já přestala kojit a vypadá to hůř než jsem čekala...no do prsou do plavek to má hodně daleko 😀 😀