Stačí v teplech kojení nebo mám přidat i čaj?

miskam
12. dub 2007

Ahojte mamči, mám dotaz, malinký jsou 3 měsíce a začínají tepla, nevím, jestli jí stačí kojení nebo mám dávat ještě čaj. Už jsem to zkoušela, ale nechce mi pít z lahvičky, když jí dám na lžičku, šklebí se a nechce.

winifred
4. srp 2008

Ahoj holky tak já malého stále plně kojím pomalu začínám zavádět příkrm.A malému dávám čaj od páteho měsíce.Sice mu dávám jenom čisté bylinky bez cukru.Ale když je moc velké horko tak ten čajík vypije a vypije taky čistou vodu žízeń je potvora.Akorád mi to malý nevem přes cumlík tak mu to musím dávat přes zobáček.No jo neví co s tím sumlíkem ná dělat. 😀

krista
10. lis 2008

henke • Dnes v 10:05
ahoj chci se zeptat kdyz kojim jestly mam davat maly jeste naky stavicky cajicky je ji 6.mesicu

kijonkova.k • 1d • Dnes v 10:13
henke:pokud už dáváš příkrmy,tak jo.Ale jestli jen kojíš,tak nemusíš,stačí mlíčko. 🙂

martina46 • 1d • Dnes v 11:12
aj ked prikrmujes, tak nemusi mala nic okrem mlieka, ak dbas, aby namiesto pripadnej vody malo babo tvoje mliecko. ja tak kojim. mala vypije vidy za den par cucov, mozno to nie je ani 10ml. a to som stastna, ze to vypije. tekutin ma odo mna dost 😉

mkr • 1d • Dnes v 11:43
tak u nás je to jako u martina46 malá vypije taky snad jen 10 ml ale vím, že ji to stačí 🙂

mkr • 1d • Dnes ve 12:12
tak já jsem se upsala vypijem 100 ml

radka.m. • 4d • Dnes ve 12:17
henke-je to přesně,jak napsala kijonkova-pokud začínáš zavádět příkrmy,tak by jsi měla začít zavádět i pitný režim.postupně místo kojení až nahradíš celé množství příkrmu,tak by jsi měla tu dávku mléka,co vynecháš,nahradit koj.vodou,nebo čajem.děti,které nejsou zvyklé s prvníma příkrmama začít pitný režim,tak mají potom problémy s příjmáním tekutin.a dodržování pitného režimu je dost důležitá věc.