Stále se mi nedaří zastavit laktaci

eloana
7. říj 2011

Dneska tyden nekojime... a stale mam hoodne mleka v jednom prsu....beru homeopatikum, snazim se prilis nepit...bohuzewl uz jsem musela z jednoho nekolikrat odstrikavat....mam to zatuhle v podpazdi nezvednu ani ruku, tak jsem nyni asi pul hodinky odstrikala a stejne prso hodne boli a nijak vyrazne nezmeklo:(((
tak nevim co jeste mam vyzkouset... na gyndu jsem se nedostala

miarosa
7. říj 2011

ahoj, věřím že je to těžký, běž co nejdřív na gyndu dají ti prášky na ukončení laktace, já s tím problémy neměla, ale tvrdá prsa a ztvrdlé mléko v prsu sem měla nebyla to legrace dostat pryč, hodně to bolelo, musí se to rozmasírovat sprchovat studenou vodou, nic přijemného a pokud kojíš tak dlouho a nejde to, tak gynekolog ti pomůže, ale musíš co nejřív. Držím palečky

anta
8. říj 2011

@eloana - no já být tebou, tak rychle na gyndu, ať ti doktor napíše dostinex, jsou to dva prášky, stojí sice 400 sta, ale vezmeš je a máš opravdu pokoj 😉 Já jsem vzala jeden, pak jsem odstříkala, pak jsem vzala druhý, ještě jednou jsem musela odstříkat, neboť mi to taky tvrdlo a po tomto odstříkání jsem měla vážně klídek 😉