• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stávalo se vám, že vás mimča při kojení kousaly?

18. října 2010 
Ahoj maminy, malýmu začaly růst zoubky, pořád kojíme, tak čekám kdy přijde to první kousnutí :slight_smile: Stávalo se vám že vás mimča u kojení kousaly a popřípadě jak ho to odnaučit?
15. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bufi, obe holky me kously:sweat_smile: jedne stacilo rict NE a sehrat malickou scenku:sweat_smile: jak me to bolelo a zacvakat zubama, ze tohle se néésmííí:grinning: pochopila okamzite.
Druha to chapala trosku dele:sweat_smile: Ale spis si tak s tema zubama hrala s bradavkou:sweat_smile: vylozene bolestive me kousla asi 3x...
15. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj malý taky kousal, ale když kousnul, tak jsem mu vzaal prso, pak vrátila, když kousnul podruhé, přestala jsem kojit...a byl klid. maminka přece není na hraní, že? :grinning: :grinning:
15. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Anetka ještě zoubky ani nemá a kouše mě už teď. :sweat_smile: Občas zmáčkne dásněmi bradavku a u toho prudce škubne hlavičkou, asi nemusím popisovat, jak to bolí :sweat_smile: Takže já užsezoubků děsím a také mě zajímají rady ostatních :slight_smile:
15. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Našemu Lukáškovi první zub vylezl v pěti měsících, teď je mu půl roku a mám obavu že co nevidět polezou zoubky nahoře, a to už se ale opravdu bojím... občas kousne když dopije ale ještě si "hraje". Párkrát jsem vyjekla, řekla nekousej a když to udělal znovu tak jsem kojení skončila. Nějakou dobu to vydrželo a nekousal ale teď občas zase zlobí. Až budou zoubky dole i nahoře a bude pořád kousat tak nejen že mu prso seberu, zkusím ho ještě odložit stranou, aby opravdu pochopil, že se to nedělá. Snad to zabere :sweat_smile:
17. říj 2010 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě malá kousala když zoubky neměla nebo teprve lezly, za celou dobu co má zoubky venku mě kousla snad jednou a to byla hodně unavená. Takže pro mě přišla se zoubkama úleva :sunglasses: Teď má 12 a nevím co je to kousnutí :grinning:
17. říj 2010 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně Verunka kousla asi 3x . Naštěstí měla jen spodní zoubky a zvýšila jsem hlas, že to bolí a máme klid. Dnes už má i horní zoubky, ale už nekouše
17. říj 2010 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, malý má zuby od 5ti měsíců, taky jsem se toho dost bála a nechtěla jsem přestat tak brzo kojit...ale nic dramatického, párkrát si kousnul, ale řeknu vždy NE, ukážu prstem jako ty ty, znova mu dám prso a saje normálně dál..on je závislý na koze, takže opravdu spíš saje, než kouše, naštěstí :sweat_smile:
18. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já malou kojila do roka a to už měla zoubků plnou pusu a šlo to normálně, ze začátku párkrát kousla, ale když jsem jí prso vzala a řekla au a nenene, rychle se naučila, že nesmí. Ale občas se tomu nevyhnete, když se třeba dítě nesoustředí, lekne nebo tak. Malýmu teď vyrostl první zoubek a druhý se klube a zatím mě kousnul jen jednou, když se chtěl otočit po sestřičce, ale nechtěl se vzdát prsu. Ale vypadá to, že obecně kousat nebude.
18. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek