Stávalo se vám, že vás mimča při kojení kousaly?

bufina
15. říj 2010

Ahoj maminy, malýmu začaly růst zoubky, pořád kojíme, tak čekám kdy přijde to první kousnutí 🙂 Stávalo se vám že vás mimča u kojení kousaly a popřípadě jak ho to odnaučit?

alcatko.j
15. říj 2010

Bufi, obe holky me kously😅 jedne stacilo rict NE a sehrat malickou scenku😅 jak me to bolelo a zacvakat zubama, ze tohle se néésmííí😀 pochopila okamzite.
Druha to chapala trosku dele😅 Ale spis si tak s tema zubama hrala s bradavkou😅 vylozene bolestive me kousla asi 3x...

miri9
15. říj 2010

můj malý taky kousal, ale když kousnul, tak jsem mu vzaal prso, pak vrátila, když kousnul podruhé, přestala jsem kojit...a byl klid. maminka přece není na hraní, že? 😀 😀

kar.la
15. říj 2010

Tak Anetka ještě zoubky ani nemá a kouše mě už teď. 😅 Občas zmáčkne dásněmi bradavku a u toho prudce škubne hlavičkou, asi nemusím popisovat, jak to bolí 😅 Takže já užsezoubků děsím a také mě zajímají rady ostatních 🙂

tercie
16. říj 2010

Našemu Lukáškovi první zub vylezl v pěti měsících, teď je mu půl roku a mám obavu že co nevidět polezou zoubky nahoře, a to už se ale opravdu bojím... občas kousne když dopije ale ještě si "hraje". Párkrát jsem vyjekla, řekla nekousej a když to udělal znovu tak jsem kojení skončila. Nějakou dobu to vydrželo a nekousal ale teď občas zase zlobí. Až budou zoubky dole i nahoře a bude pořád kousat tak nejen že mu prso seberu, zkusím ho ještě odložit stranou, aby opravdu pochopil, že se to nedělá. Snad to zabere 😅

j.kriv
16. říj 2010

Mě malá kousala když zoubky neměla nebo teprve lezly, za celou dobu co má zoubky venku mě kousla snad jednou a to byla hodně unavená. Takže pro mě přišla se zoubkama úleva 😎 Teď má 12 a nevím co je to kousnutí 😀

broucek2
16. říj 2010

Mně Verunka kousla asi 3x . Naštěstí měla jen spodní zoubky a zvýšila jsem hlas, že to bolí a máme klid. Dnes už má i horní zoubky, ale už nekouše

k.jolanka
18. říj 2010

Ahoj, malý má zuby od 5ti měsíců, taky jsem se toho dost bála a nechtěla jsem přestat tak brzo kojit...ale nic dramatického, párkrát si kousnul, ale řeknu vždy NE, ukážu prstem jako ty ty, znova mu dám prso a saje normálně dál..on je závislý na koze, takže opravdu spíš saje, než kouše, naštěstí 😅

mates22
18. říj 2010

ahoj, já malou kojila do roka a to už měla zoubků plnou pusu a šlo to normálně, ze začátku párkrát kousla, ale když jsem jí prso vzala a řekla au a nenene, rychle se naučila, že nesmí. Ale občas se tomu nevyhnete, když se třeba dítě nesoustředí, lekne nebo tak. Malýmu teď vyrostl první zoubek a druhý se klube a zatím mě kousnul jen jednou, když se chtěl otočit po sestřičce, ale nechtěl se vzdát prsu. Ale vypadá to, že obecně kousat nebude.