Používáme cookies. Více informací zde. OK

Syn neumí zkoordinovat sání, polykání, dýchání

licina
27. kvě 2008

Ahoj holky,
ráda bych od někoho, kdo má podobnou zkušenost.
2.5.2008 se nám narodil předčasně Kubík, v neděli ho předělali z inkubátoru na postýlku, ale nějak se mu nechce do jídla.
Neumí zkoordinovat sání, polykání a dýchání.
Je možné mu v tom nějak pomoct ???
Máte s tím někdo zkušenosti nebo zažil jste někdo něco podbného a jaký to mělo průběh???

ivulinda
27. kvě 2008

licina a v porodnici ti neporadily?neboj na to přijde sám a pak to bude dobrý,hlavně ho musíš nutit do jídla já jsem to taky naši malé dělala,že jsem jí pořád nutila do jídla taky byl malinká 🙂

ivulinda
27. kvě 2008

hlavně to nevzdávej a když nesaje tak ho pošimrej pod krčkem já jsem to taky dělala a malá se pak naučila papat

sisstin
27. kvě 2008

licina: a kojíš nebo z flašky? Pže kojení u těhlech předčasných bývá náročný, z flaštičky jim to jde líp 😕

ivulinda
27. kvě 2008

jj sistin máš pravdu

ivulinda
27. kvě 2008

Adélka taky pila líp z flašky než prsa.ale já jsem nekojila jelikož jsem neměla moc mléka,daloby se říct,že vubec

licina
autor
27. kvě 2008

nekojím. On nechce ani z flašky, tak mu to zatím dávají sondou. Něco málo vypije, ale je z toho unavenej....

sisstin
27. kvě 2008

licina: ono se to určitě zlepší..je tu téma o Nedonosenátkách..tam ti holky poradí 😉

licina
autor
28. kvě 2008

holky díky...., dneska na mě padl nějakej splín...., mám strach, že se Kubíček nenaučí sát....

Sem začni psát odpověď...

Odešli