Syn neumí zkoordinovat sání, polykání, dýchání

licina
27. kvě 2008

Ahoj holky,
ráda bych od někoho, kdo má podobnou zkušenost.
2.5.2008 se nám narodil předčasně Kubík, v neděli ho předělali z inkubátoru na postýlku, ale nějak se mu nechce do jídla.
Neumí zkoordinovat sání, polykání a dýchání.
Je možné mu v tom nějak pomoct ???
Máte s tím někdo zkušenosti nebo zažil jste někdo něco podbného a jaký to mělo průběh???

ivulinda
27. kvě 2008

licina a v porodnici ti neporadily?neboj na to přijde sám a pak to bude dobrý,hlavně ho musíš nutit do jídla já jsem to taky naši malé dělala,že jsem jí pořád nutila do jídla taky byl malinká 🙂

ivulinda
27. kvě 2008

hlavně to nevzdávej a když nesaje tak ho pošimrej pod krčkem já jsem to taky dělala a malá se pak naučila papat

sisstin
27. kvě 2008

licina: a kojíš nebo z flašky? Pže kojení u těhlech předčasných bývá náročný, z flaštičky jim to jde líp 😕

ivulinda
27. kvě 2008

jj sistin máš pravdu

ivulinda
27. kvě 2008

Adélka taky pila líp z flašky než prsa.ale já jsem nekojila jelikož jsem neměla moc mléka,daloby se říct,že vubec

licina
autor
27. kvě 2008

nekojím. On nechce ani z flašky, tak mu to zatím dávají sondou. Něco málo vypije, ale je z toho unavenej....

sisstin
27. kvě 2008

licina: ono se to určitě zlepší..je tu téma o Nedonosenátkách..tam ti holky poradí 😉

licina
autor
28. kvě 2008

holky díky...., dneska na mě padl nějakej splín...., mám strach, že se Kubíček nenaučí sát....