Syn se vzteká, pomáhá jen kojení. Poraďte jak na něj

filous
7. bře 2008

Ahoj všichni, co máte takového malého mrňouse,křiklouna jako my. Je mu 7,5 měsíce a poslední týden se začal neuvěřitelně vztekat. Kolikrát ani nevíme příčinu a vztekání pak trvá i hodinu. Nejvíc zabírá, když ho přiložím k prsu, ale to už nechci dělat, protože to začal zkoušet i v noci, takže se klidně každou hodinu probudí a dokud mu nedám, řve a řve. Dnes jsem ho nechala vyvztekat v postýlce, až z toho usnul. Má někdo nějakou radu, jak na ně - křiklouny.

andulkaavetrelec
7. bře 2008

právě se to děje i u nás, také ještě kojím, myslím, že mu rostou zuby, zabírají písničky-Tři čuníci od Nohavici, jinak se ani v klidu nenajim 😖

kupinka
7. bře 2008

U nás je to taky tak....dělá u toho i mosty a kope nohama...nechávám ho někdy vyvztekat...takže Ti moc neporadím 😔

andulkaavetrelec
7. bře 2008

nebo má možná rýmu jako ten náš, co já vím, co ho trápí, ale už nepřikládám, to bych se zbláznila, taky hračky ho rozptýlí nebo nošení po bytě

filous
autor
7. bře 2008

Zuby nám nerostou, to dr. zatím vyvrátila, bohužel. Rýmu teď taky nemá. Je fakt, že někdy mám pocit, že jen celý den nosím a chovám. Ale občas nezabere ani to. Snad to někdy přejde. Říkám si, že do 18ti mi snad v náručí brečet nebude. 😀

andulkaavetrelec
7. bře 2008

jojo,jsou ještě malí, no...taky pořád chovám

andulkaavetrelec
7. bře 2008

jo a někdy chce mít taky klid nebo chce být nahatej...

andulkaavetrelec
7. bře 2008

ještě jednou, filous, ty máš taky Lvíčka, ne? ten náš se vzteká sice krátce, ale dost často (bez slziček)

karotky
7. bře 2008

Holky.........nebojte,to přejde.Hlavně dětem nesmíte dát na jevo,že Vás ten jejich křik rozhází.Adam měl před 2.měsíci podobné období a teď už je v klidu.Ale opravdu si oddychneme,až nám ty děti začnou mluvit a řeknou nám,co je trápí. 😵
U nás se brečí už jenom kvůli zubům a když chce jít Adam na velkou. 😀

kejka
7. bře 2008

Holky můžu vás uklidnit 😝 to pravý vztekání teprve přijde. 😀 😀 Začnou si pak prosazovat svojí osobnost ještě víc a víc.Hlavní slovo bude NE,pak Já sám,To nechci atd.Takže klid,tohle je jen čajíček. 😅 😅 😅 Každej prcek si tím musí projít.Některý to zvládne líp,jiný hůř,ale můžu ujistit,že chovat v 18 fakt nebudete 😀 😀
Držte se. 🙂 😉 😉

andulkaavetrelec
7. bře 2008

díky kejko... tuším, že to má svůj vývoj, jen ted ty fyzické tresty jaksi užít nelze, ale s klukama je to asi boj, že?

kachnickapalicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
filous
autor
7. bře 2008

Náš Filip není lvíček, je to rak a ti jsou prý velmi náladoví a přecitlivělí, tak nevím. Ale jsem ráda, že v tom evidentně nejsme sami. Všechny maminy se držte a pevné nervy.

karotky
7. bře 2008

Holky,........buďte rády,že nemáte býka nebo berana. 😀

malovani
7. bře 2008

holky, no s těma horoskopama, já nevím 😅 ... my máme panenku a vzteká se taky 😀 ... jestli ona nebude po nás?! 😅 😕 😀 ... jeden lev a druhej beran...

kejka
7. bře 2008

Holky já mám poslední Vodnáře-ti mají být pohodový a stejně si tím prošel. ☹ Určitě ne fyzické tresty,nemají žádný účinek.Ale vařečku mám v pohotovosti.Jednou dostal,aby to štíplo a věděl o co jde a ted se jí bojí.Stačí jen ukázat.Vy mátej ještě prcky malinký.Vařečku jsem vytáhla až tak v roce a půl. 😉 U všech třech kluků.Na pohlaví nezáleží,sestřenka má holčičku 2,5roku a to je mazec-kam se na ní hrabe můj malej. 😀 😀 😀 😀

andrysek2
7. bře 2008

ahojik ja se pridam u nas je varecka tez v pozoru kdyz zacnou zlobit a vztekat see 😀 a nejstarsi dcerka je beran takze to je dilooo

karotky
7. bře 2008

Tělesné tresty uznávám jen v případě,aby to štíplo................třeba přes zadek.U Adama zatím stačí,když se na něj osopím větou:"Zase zlobíš,Ádo!"
Budu ráda,když je nebude potřebovat vůbec. 😵

ivetalopourova
8. bře 2008

Tak u nas je to same. Mala ma 9 mes a uz tak 3 tydny porad rve, vzteka se, breci, fakt uz jsem nekdy zoufala. Kolikrat je to bezduvodne a ja uz nevim, jak ji utisit. Nekdy nepomaha ani chovani. Jak se rozerve, nevi kdy prestat. Nechapu, ze ji to porad bavi.

filous
autor
9. bře 2008

Je to asi fakt tím věkem, kdy máma nesmí zmizet z dohledu, protože všichni jsou pro ně cizí. Někdy i vlastní taťka 😀 . Náš klučina k tomu ještě odmítá příkrmy, takže je to vždycky boj, abych do něj dostala pár lžiček a to si ještě vybírá 🙂 No nějak to snad vydržíme, ale když spí, tak je slaďouš 😀

kachnickapalicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karotky
9. bře 2008

Filous..............nerostou Fílovi stoličky? 😕

kachnickapalicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
filous
autor
9. bře 2008

Nerostou, vždyť nemá ještě ani přední - vlastně ani jeden a nemá ani nateklé dásně.

kachnickapalicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eva265
10. bře 2008

Filous, to presne znam. Syn taky rve uplne bezduvodne. Treba jen proto, ze ho chovam trosku jinak, nez on chce. Lzicku taky nema rad a nez do nej nacpu par lzicek jidla, tak spolu vzdycky strasne bojujeme. Ale on se vzteka i pri kojeni, takze nic noveho. Ted se zacal vztekat i v kocarku, tak ho musim venku nosit jen v ergu, coz je nekdy dost neprakticky. Osm kg + nakup se docela pronese. U nas je to ale asi geneticky, protoze ja (i manzel) se taky vztekam, kdyz noco neni podle meho.

karotky
10. bře 2008

Filous,Evo...............máte ještě malé klučíky. 😉
Za 2 měsíce to už bude určo v pohodě. 🙂
Držím palce.