Tablety na ochucení mateřského mléka. Co myslíte?

petruskaberuska
17. zář 2008

Bylo to v televiznich novinach ze vynalezli tablety ktere po uziti ochuti do dvou hodin materske mleko na jahodovou,bananovoo nebo mint prichut.Co na to rikate? 😉

indy
17. zář 2008

Hold mame storoci eciek a dochucovania vsetkeho.Tak hadam chudaci kojenci nebudu o nieco ukrateni 😀

petkakrutik
17. zář 2008

Haha, taky jste se tomu zasmály? Já strašně. Hned potom, co jsem si nastrkala oči zpátky do důlků, jak jsme je vyvalila, haha. Někdo už fakt neví, jak by přišel k penězům a jakou debilinu by vymyslel. Jako kdyby to miminko znalo něco jiného, aby mohlo provnat, co mu chutná víc. Ale uznejte, že pro zasmání to není špatné 😀 😀 😀

maruschka
17. zář 2008

už len čakám,kedy vymyslia príchuť gulášu alebo sviečkovej s knedľou 😀 😀 😀

petkakrutik
17. zář 2008

No to jo teda... někdy člověku zůstává rozum stát, co někteří vyplodí...

schnek
17. zář 2008

to je ale hovadina 😀 hele, vzpomenete si některá, jestli vám nechutnalo MM čistě přírodní chuti? 😉 😝 😀

dididi30
17. zář 2008

no ja si myslim,ze prichute mieka robi sama kojacia matka, ked si da nieco s cesnakom,tak je prichut cesnakova atd 😉 😀

helcah
17. zář 2008

Schnek..no jasně, mě přírodní nechutnalo. Máma si musela do půlky pusy sypat skořici a do druhé půlky vanilkový cukr a při kojení každou chvíli střídat prso podle toho jaký byl zrovna můj apetit.. 😀
hehe to jsou voloviny