Tablety na ochucení mateřského mléka. Co myslíte?

petruskaberuska
17. zář 2008

Bylo to v televiznich novinach ze vynalezli tablety ktere po uziti ochuti do dvou hodin materske mleko na jahodovou,bananovoo nebo mint prichut.Co na to rikate? 😉

sisstin
17. zář 2008

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

elitera
17. zář 2008

to je teda hovadina... to musí být tak akorát chemie a nevim, proč bych jí prckovi měla cpát od narození. Nebo se to myslí pro mlsný tatínky? Každopádně fakt nechápu smysl 😅

sisstin
17. zář 2008

hahahaha...že prej pro mlsný tatínky 😅 😅 😅 😅

lucenek
17. zář 2008

přesně souhlas s elitera....zbytečná capina 😝

titkovamiriam
17. zář 2008

od narodenia E-cka to je dobra hovadina-nech davaju kravam jest cokoladu budu dojit kakao 😀

sisstin
17. zář 2008

vždyt je to i kravina 😉

caira
17. zář 2008

teda to mi taky prijde jako kravina aby se diteti od narozeni cpala chemie..a co kdyz nahodou tablety dojdou a prckovi by clovek "musel" dat klasicke mleko a nechtel ho? ..

teda me fakt prekvapuje,ze vedci misto veci jako leky na ruzne nemoci vynalezaji hovadiny jako tohle 😅

sisstin
17. zář 2008

ja teda ani nevěřim, že to někdo vynalezl..to je bejkárna 😅

helcah
17. zář 2008

třeba by to mohli jíst chlapi a spousta ženských by měla vyřešený určitý sexuální problém 😀

sisstin
17. zář 2008

helcah: tak to by bylo mnooooooooooooooooooohem lepší 😅 😅 😅 😅

helcah
17. zář 2008

viď mě by to taky vyhovovalo, manžel by byl velmi potěšen 😀

nevesta
17. zář 2008

Helcah 😀 😀 😀

sisstin
17. zář 2008

mint přichut by mi vyhovovala 😎

sisstin
17. zář 2008

by si pak člověk ani nemusel vyplachovat hubu 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nevesta
17. zář 2008

Sisstin 😀 😀 😀

no podla mna je to riadna kravina, ale super sa ta debata zvrtla 😀

lucenek
17. zář 2008

sis 😀 😀 😀

kapulet
17. zář 2008

jó holky jiná doba 😅 to si takhle dá mimčo, třeba 2-týdení, ráno mint, pak třeba jahodu na oběd banán ... a večer zase mint kvůli ještě schovaným zoubkům aby se nekazili no a druhý den si vzpomene, že nechce jahodu ale banán a mamky maj co dělat. Oni si asi myslí, že se nudíme, nebo co 😅

listicka77
17. zář 2008

teda to je sodaaaa! a pediatři to ještě podporují, pomoc. ta hláška, že strava po narození je chuťově stereotypní, fakt nemá chybu! 🙄

lucenek
17. zář 2008

no jo nova..... 😝

petruskaberuska
autor
17. zář 2008

kapulet,super si to rekla 😀 😀 😀

jabber
17. zář 2008

Přijde mi to teda jako nesmysl....ale jestli je to pravda, tak nevím, proč by mimčo mělo mít mateřský mlíko banánový nebo jahodový, když ty chutě vůbec nezná, nechápu jak kdo přišel na to, že to miminkům víc chutná 😕 ..... a navíc si jich ještě v životě užije..... 😀

bubba
17. zář 2008

😀 😀 😀 😀 to ako kakavko? 😀

poletucha
17. zář 2008

koukla jsem na ten odkaz a jak si muzou protirecit v jedny reportazi 😅 na jedny strane tam rikaj,ze je strava po narozeni chutove stereotypni a na druhy si tam mamca zobe banan a pak tvrdi,jak je mliko cejtit bananem 😕 ...no proste zase Nova nekde neco vyhrabala 😀

sirinka
17. zář 2008

to je riadna kravina....od pociatku sveta detom materske mlieko chutilo a zrazu ho mame ochucovat??? sak toto je o com??? ze by iba o peniazoch...biznis hybe svetom..... 😒

jabber
17. zář 2008

chuťově stereotypní.....to je stejně dobrý 😀 😀 , se divím, že neudělali příchuť bifteku, hranolek nebo špenátový pizzy 😅 😀 😀

elitera
17. zář 2008

jab, já bych prosila pizzu hawaii, až to budeš vyvíjet 😀

haluskacz
17. zář 2008

hehe to je pitomost 😀 Ale pro chlapa bych taky brala 😀

jabber
17. zář 2008

elitera 😀 😝

binki
17. zář 2008

tak jo, to je tedy výmysl, radši aby dováželi obchodníci do čr kvalitní ovoce a ne ty hnusy s bakelitovou příchutí z polska a číny