Tetování v období kojení. Máte zkušenost?

katuska85
28. únor 2011

Chtěla bych se zeptat jestli některá z maminek nemá zkušenost s tetováním v době kojení?Předem děkuji za postřehy 🙂

hojda
28. únor 2011

TAk do toho bych asi nešla. To přece chvilku počká 🙂 Možná by bylo nejlepší se zeptat Alice Bendové, tak si nechala vytetovat jmená svých dětí, jestli ještě kojila🙂

cherub
28. únor 2011

Nechala jsem se tetovat, když jsem ještě kojila (i když už jsem pomalu končila) a nevidím v tom žádný problém 😕 pokud si člověk najde seriozní salon, kde se striktně dodržuje hygiena, není se čeho bát. Alespoň tak to vnímám já 😉

Jediný problém bych viděla snad v tom, že pokud bude tetování větších rozměrů a bude to trvat 3 a více hodin, tak bude mít dítko asi hlad 😀 😝 😉

mousa
28. únor 2011

Já jsem byla jakmile jsem skončila s kojením. Během bych měla strach - přece jen se může stát, že se vyskytne nějaká infekce nebo něco.

miriska
28. únor 2011

Chtěla jsem si nechat předělat tetování co mám a nebylo mě to doporučený, že to v době kojení určitě není dobrej nápad, takže jsem to zavrhla.

eloana
1. bře 2011

Ahoj taky jsem se nechala tetovat-malemu bylo pul roku, pani v salonu to vedela, ze kojim..zadny problem jsem nemela.
mam vlastne 2 tetovani a obe vznikla behem kojeni-dceru jsem kojila 2 roky)))

janocka951
2. bře 2011

Ahoj ja by som sa určite nedala teteovať ked kojim. Račej by som počkala pokym prestanem kojiť a potom by som šla

kristiluky
2. bře 2011

tiež by som asi počkala, osobne mám kérku ale počas kojenia by som to asi neskúšala, predsa nemože /alebo aspon by sa vtedy nemala/ darovat ani krv, ale neviem odborne či to može mat nejaký vlyv, len ja by som to osobne odložila, predsa ti neujde, ale mám pohnútky si po kojení dat vytetovat synovo meno 😉