Tuhá nazelenalá stolička u 6 týdenní holčičky. Poraďte

janulli
16. bře 2012

Hezký den všem,moje 6 týdenní holčička má problém z vyprazdňováním,je plně kojena a když ji pomohu rektární hadičkou,tak to jde dost blbě a když se povede tak je to hustý nazelenalý,tuhý jak guma a jak tlačí,tak se svíjí bolestí,plače a nejde jí to,prdí,grká,čůrá jen ta stolička nás trápí,probiotické kapky nepomohli ani po měsíci,tak jsem je vysadila a teď pijeme feniklový čaj(100ml a jedna lžíce granul.čaje) malé tak chutná,že to zvládá vypít celý a pak je klidná a usne.Kolikrát mohu dát pít ten fenkl. čaj za den když je plně kojena po třech hodinách a kdy je vhodné jí ho dát aby to mělo nějaký účinek? prosím o rady,ta stolička nás strašně trápí-občes i v noci nespíme☹

camelinka
16. bře 2012

ja bych to urcite resila s doktorkou

lukza
16. bře 2012

v první řadě hlavně ty hodně píj a teda já bych nedavala tolik čaje hustá stolička muže být s toho že ty málo piješ a nazelenalá bývá hladová tedka je otázky zda se nanasití čajem spíš často přiládej klidně co hodina a ty hodně píj a teda probiotika bych nevysazovala ty jsou pro tělo jen to nej jo a čaj se dává tak jedna lžičenka u takového prdolky.-)) toto je muj nazor uvidíš co poradí ostatní ale taky bych začla za doktorem at poradí

klari270
20. bře 2012

Ahojky,
nazelenala stolice muze byt jak hladova tak naopak i prepapana. Meli jsmd podobny prob 😠 lem mala trpela na prdiky,bolave brisko i v noci.Probiotika nevynechavej jsou na dlouhodobejsi pouzivani jejich ucinek neuvidis hned.
Ja davala jeste Espumisan kapicky 5 pred kazdym kojenim a ten nam hodne pomohl.
Drzim palce