Usne vám 3 týdenní mimi vždy u kojení?

fifa79
2. kvě 2009

Ahojky, mám dotázek.Usne vám 3týdenní mimi vždy u kojení?Nám se to podaří jen večer po koupání.Jinak po kojení je vzhůru.Je to normální?Zkouším mu pak dát ještě prso, ale už nechce.Vypadá spokojeně.Prosím o odpovědi a předem moc děkuji

tvarohacek
2. kvě 2009

Když je spokojený, tak bych to neřešila, až bude unavený u prsa určitě usne. 🙂

miskastehlikova
2. kvě 2009

fifa79:mě malá v tom věku(3 týdny) u prsa už neusínala,usínala jen jako malé mimi(14 dní po porodu).Vůbec to nevadí,podle mě je horší když mimi usíná u kojení i poté,když je větší.
Mělo by se naučit,že prso je aby se napapalo a pak by mělo (podle situace)spinkat!
A jak píše tvaroháček-usne,když bude unavený

fifa79
autor
2. kvě 2009

moc vám děkuji za odpověď

momin
2. kvě 2009

Ahoj. Jee to ti docela zavidim. me danecek u kojeni usina do ted.. Vzdycky usne strasne rychle a opravdu nejde probrat... Potom ma strasne brzo hlad protoze se malo napil tak kojim treba i co hodinu....

mousunek
2. kvě 2009

fifa79 - nehledej v tom nic nenormalniho, preci neni podminkou ze ditko usne pri krmeni, kazde ditko je jine nektere deti chteji vic spinkat nektere mene.... Muj prcek uz od malicka malo spi pres den ale zase chrni treba 13 hodin v noci...obcas odpadl nakonci krmeni, ale to malo kdy a to uz musel byt utahanej jak kote 😉
Bud rada ze mas chlapecka cileho 😉 a ne neustaleho space