Vadí vám kojení před lidmi cizími nebo z rodiny?

vendeta
2. kvě 2008

🙂

jabber
2. kvě 2008

Ne 🙂

alterna
2. kvě 2008

mě také nevadí 😎

krista
2. kvě 2008

Jo 😀
Já prostě nejsem ten člověk co vytáhne na veřejnosti prso a začne, pro mě je to soukromá věc, je to určitě dáno mou výchovou, v rodině se všichni před všema skrývají 😅

verunda
2. kvě 2008

Tak mě to nevadí ,ale je mi to nepřijemný před tchýní nebo tchánem, asi toje tím vztahem k nim.............. 😲

ina.b
2. kvě 2008

Jsem na tom podobně jako Krista 😅 Ale někdy to prostě jinak nejde a fakt musim např. když jsme byli na výletě v Praze 😕

agnesska
2. kvě 2008

tak to mě to teda vadí,před rodinou ne i když před tchánem bych prso taky nevyndala,a na veřejnosti-jedině zakrytá plenou nebo te´d to budu řešit ještě šátkem,kterej předtim neměla 😉

s.arik
2. kvě 2008

mě to nevadí vůbec, za předpokladu že se moc neodhalím...v šátku i ergu se kojí v pohodě, i kdekoliv jinde na lavičce v sedě....však ze mě nejde vidět skoro nic, jen malý kousek kůže, ale ne bradavka 😉

ivousek
2. kvě 2008

Ne ze bych se nekde schválne nakrucovala a vyhledávala u toho spolecnost,ale malá jedla porád a tudís vsude 😀
Ale,prijde me to spíse prirozené nez ze bych se za kojení na verejnosti mela stydet.

kitty68
2. kvě 2008

nemuzu zi rict ze vadi, ale nemam rada jak nekdo cumi a nemuze oci odtrhnout

schwarzovka
2. kvě 2008

jak před kým...před tchánovci taky ne...jinak mi to je jedno a v parku na lavičce už to máme zajetý, tam se vždycky zakryju tak, že to není vidět 😉 ...chlapi z rodiny odcházejí automaticky 🙂

lenkabu
2. kvě 2008

Já jsem si v těhu byla jistá že mi to vadit nebude páč se nestydím skoro vůbec nikdy 😅 😀 Ale vadí...samotnou mně to překvapilo. Teda radši kojím před cizími než před tchyní,ale vadí mi to u všech...ale stejně kojím venku, když je takhle krásně tak přece nebudu sedět doma kvůli kojení 😉

zany
2. kvě 2008

Nikdy mi to nevadilo a před rodinou už vůbec ne, ale pokud jsem měla možnost nakojit když jsme byli mimo domov v soukromí (např. v autě, odlehlé lavičce apod.), tak jsem radši volila soukromí 😵
Ale přijde mi to přirozené a řekla bych, že lidi co čumí jak vejři, jsou blci!!! A hlavně není ani nic moc vidět 🙂

aponchie
2. kvě 2008

ne nikdy mi to nevadilo..schvalne sem se ,ale nevystavovala spis park a odlehle kouty a da se naklonit a zakryt tak aby nikdo nevidel hola nadra 🙂 a krmila sem kde si dcera rekla..znam holku co vytahne sve mlicnaky kdekoliv a v restauraci kam obcas chodime se tim vylozene chlubi a nevypada moc koser 😒 pred tchanem sem se strasne stydela a mela jinej duvod.pred vsema jinejma uz ne..a to nekdy vypadalo jako fakt divne kdyz mela rok a pul a chtela nakojit ve meste musela sem do parku a na lavicku a tak nenapadne pac uz byla velika ulitana a vypadalo to divne 😀

kristi
2. kvě 2008

pred tchyni jsem chodila do jinyho pokoje

jabber
2. kvě 2008

aponchie - já jednou viděla v metru holku, měla tak dvouletý dítě, to jí sedělo na klíně a najednou se otočilo k ní a suše si vyndalo prso (ona měla takový letní šatičky jen na ramínka) a začalo pít, ona nehnula ani brvou, ale to už fakt vypadalo divně 😅

aponchie
2. kvě 2008

jabber jj nekdy to je dovne uz a chvilema nechutne tahle holka to dela schvalne a libuje si v tom v lete na zahradce mezi obedama to delala 😒 ona je tehotna kazdej rok uz ceka snad 4te dite 😝

jankax
2. kvě 2008

No me ani ne, ale nekteri lidi hned znervozni (vetsinou teda chlapi) a nevi kam se divat nebo radsi taky odejdou, a tak ted uz radsi nakojim nekde v klidku...driv mi to bylo jedno ale byla to spis reakce okoli, ktera me prinutila se vic schovavat 😀 A ted uz jsem si na to zvykla takze treba v restauraci uz bych to nedala.....

maart
2. kvě 2008

....pred tchanovci jsem taky chodila do jinyho pokoje, ale bohuzel pri posledni navsteve tchyne jsem neunikla, nastesti (a s podivem) se zdrzela jakychkoliv poznamek 😉 . Pred nasima v pohode, pred svagrem NE, pred kamoskama v pohode, pred manzelovo kamaradem NE, v parku na nejake nenapadne lavicce jo, ale prikryty plinkou....v hospode jo, ale nekde v koutku a nejlepe opet s plinou... 😉 .

zany
2. kvě 2008

Přijde mi to divný, když se ty děti dožadují kojení na veřejnosti stylem, že tahají mámu za tričko nebo se skoro obslouží sami 😒

kitty68
2. kvě 2008

to jak od kamosky mala mela rok, ona si drepla,neco ji spadlo, a mala nevahala a hned se prisala 😀

jabber
2. kvě 2008

No mě to nevadí ani před tchánem, tchýní ani švagrem. Tchýně si vždycky sedne proti mě a kouká jak krásně pije a říká jakej je to nádhernej pohled.... 😅 . Největší sranda byla když jsem kojila u bráchy, on má 3 děti, a synovcovi se to strašně líbilo a když jsem dokojila, tak si vyhrnul tričko a že Ádě taky dá 😀 😀

nensy
2. kvě 2008

no já nekojila ale vadilo by mi to taky 😀

artuse
2. kvě 2008

vadí, v těhu jsem byla přesvědčena, že vadit nebude, ale vadí, mám velký kozy 😝 a malá se u toho často vzteká, takže já raději o samotě, ale když není zbytí, tak na veřejnosti nakojím, ale příjemný mi to není...nevadí mi akorát manžel 😀

andulkaavetrelec
2. kvě 2008

copak s malým miminkem, to je prd, kojíte někdo na veřejnosti batole?

andulkaavetrelec
2. kvě 2008

my máme jen poobědové kojení, tak uvidím, jestli nám to někdy vyjde na ven

aponchie
2. kvě 2008

andy ja kojila Terku v roce a pul a cumeli na me jak na vraha 😖

johanda
2. kvě 2008

andulka - občas jo, většinou, když někde sletí a řve. Ale přímo na očích ostatních ne. Spíše ji odtáhnu někde do ústraní.

pavlinka3
2. kvě 2008

kojím všude kde se dá sednout.....snažím se sice natáčet tak, abych nikoho nepohoršovala, ale mě osobně kojení na veřejnosti nevadí....však jsem chodila na NUDA pláž, tak žádná stydlivka nejsem.....ale nijak se nevystavuju....prostě rozepnu košili, rozepnu kojící podprdu, vyndám prso a šup vesele kojíme 🙂 žádný zakrejvání prsa nepraktikujeme

gedren
2. kvě 2008

Ja s tim nemam nejmensi problem, takze resim v podstate jen ohledy vuci okoli, jakoze kdyby slo jen o mne, klidne budu chodit na verejnosti naha, ale chapu, ze nekterejm lidem to muze vadit, tak kojim dle moznosti diskretne (= vyhrnu tricko, priplacnu dite, zahrnu, videt neni nic, jen ze mam v naruci dite 🙂).

Co se tyce toho kojeni batolete na verejnosti, taky uz se to snazim omezovat - zase, spis kvuli lidem, nez ze bych s tim mela problem ja, ale vim, ze cim vetsi dite, tim vic je to vnimano negativne, takze ted uz Helcu (rok a pul) kojim prakticky jen doma, na verejnosti pouze pokud neni zbyti (tj. je unavena a rve a neda se uklidnit jinym zpusobem)

gedren
2. kvě 2008

Jinak ted verejnosti minim skutecnou verejnost (park, mhd, cekarnu u doktorky, hospodu, praci...), rodina je mi putna, kamaradi libovolnyho pohlavi taky, pred tema kojim "jako doma" 🙂