Vitamíny při kojení. Které jsou nejlepší?

makkyv
2. bře 2021

Ahoj holky, berete některá z vás vitaminy když kojite? Které jsou nejlepší? Já piju klasika weledu čaj na kojení + sunar gravimilk🍼 ale koukala jsem i na mamavit,laktavit nebo femibion. Zkušenosti? Děkuji 🙂

pipi_puncocha
2. bře 2021

Beru Femibion 3, brala jsem i celé těhotenství, jsem s ním spokojená.

makkyv
autor
2. bře 2021

@pipi_puncocha já brala právě též 1 i 2 a také naprostá spokojenost, tak uvidím zda nepůjdu i do té 3jky.. děkuji. 🤩

jjasmina
2. bře 2021

Neberu nic pri kojení

katerinak88
2. bře 2021

@makkyv Já jsem brala celé těhotenství a i teď nadále při kojení VIP Mami, doporučila mi to gynekoložka a jsem spokojená.

elesse
2. bře 2021

Ja brala a beru AZ mama, ale pry uz se nevyrabi. Tak az dojde, brat prestanu

janinasm
2. bře 2021

Při kojení jsem nebrala nic. Chtěla jsem se vyhnout syntet. vitamínum. Jez hodne ovocoe a zeleniny a bude to ok.

katerinak88
3. bře 2021

V těch práškách nejsou jen vitamíny, ale i probiotika, železo, kyselina listová apod., apod. A např. aby člověk dostal do sebe tolik C, co je v těch práškách, tak by musel denně sníst cca 25 jablek.

aneta_v
3. bře 2021

@makkyv vynechala bych Gravimilk a jedla v rámci možností pestrou stravu. Kojím druhé dítě a neberu nic 🤷🏻‍♀️ O zuby ani vlasy jsem nepřišla, železo nechybí ani mě, ani dětem. Nejsem tedy zastánce syntetických vitamínů, které naše tělo ani neumí pořádně zpracovat

makkyv
autor
4. bře 2021

@katerinak88 vidim to naprosto stejně 😍

tereza_simonickova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz