Vitaminy v těhotenství, jaký berete?

palmolivka
8. únor 2015

Ahojky holky jaký berete vitaminy v těhotenství??

jitavrtule
8. únor 2015

zhruba první tři měsíce jsem brala kys. listovou, ne zrovna pravidelně...dál už nic. Jím dostatečně pestrou stravu a dost ovoce i zeleniny, tak nějak nepociťuju potřebu polykat něco navíc v tabletkách.

elib
8. únor 2015

Tak měsíc před otěhotením a v prvním trimestru jsem užívala mamavit, kde je i kyselina listová. Dopřávám si ovoce, zeleninu i ryby, takže od třetího měsíce jsem už žádné tabletky neužívala.

jandulinkaa
8. únor 2015

Jakmile jsem zjistila těhu, začala jsem brát vitamíny Chytré miminko, je to něco jako Femibion, ale ne tak drahý 😉 , doporučila mi je moje gynekoložka. Je to kyselina listová + potřebné vitamíny. Vždy jsem je brala do 3. měsíce, pak už nic.

natyyna
8. únor 2015

I me doktor doporucil brat Chytre miminko

mandala
8. únor 2015

Pouze kys. listovou, pak už nic. 🙂

sisinka74
8. únor 2015

kys. listovou a zelezo. 2xtydne. Pry to staci, rikala moje gynekolozka. V 1. trimestru nic, bylo mi zle.

radushka1
9. únor 2015

Femibion

alyssa18
9. únor 2015

V 1. trimestru pouze kyselina listová, ve 2. trimestru GS Mamavit Prefolin+DHA a teď ve 3. trimestru Hipp Mama. 🙂

monunkaaa
9. únor 2015

Před vynecháním antikoncepce jsem začala brát kys. listovou (gynekolog mi ji doporučil takhle dřív kvůli mému rozštěpu páteře). Tu jsem brala až do druhého trimestru (každý doktor taky doporučuje jinak)..

nikousek1
9. únor 2015

Já začala brát až ve 21. týdnu Calibrum Mami. Zatím nepozoruji změnu, ale jsou to vitamíny, tak snad má mimčo něco navíc 🙂

5969
9. únor 2015

Femibion az do 8.měsíce 🙂

cabo
9. únor 2015

Femibion. Az do konce kojeni.

l_ora
9. únor 2015

Neberu zadne ani pri prvnim tehotenstvi sem nic nebrala.

polaks
9. únor 2015

Neberiem nič,ani som nič nebrala pri žiadnom tehotenstve.Zaitaľ mi to ani Dr. nedoporučil,všetky označil ako Placebo! S čím teda súhlasím...

smardik
9. únor 2015

před těhotenstvím a 1 trimestr kyselinu listovou, jinak nic. a pokud bude třetí už na to kašlu, prý na prevenci vrozených vad, ale mladší syn měl vrozenou vadu srdíčka, je po operaci takže už na to budu kašlat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru