Vložky do podprsenky, jaké jsou nejlepší?

misska1
19. srp 2013

Jaké jsou holky nejlepší?

anina32
19. srp 2013

Ze začátku jsem měla Johnsons baby a potom babylove a s obouma jsem byla spokojená😉

katyxq
19. srp 2013

já nedala dopustit na pratelné bambusové od Anavy, savé, hodně příjemný materiál 🙂, nelepily se k prsám

zamilovanadonej
19. srp 2013

@misska1 Já bych zase řekla Medela- a to kvůli tomu, že je v nich po nasáknutí "gel" jako v běžných vložkách a mléko neproteče...

zlatelevizeedna
19. srp 2013

Pro mě látkové, mám nějaké konopno-flísové a pak bambusovo-flísové od Anavy (ty jsou lepší). Jsou mi pocitově mnohem příjemnější na kůži.

sinala
19. srp 2013

@misska1 jedině látkové a můžeš si je i ušít a až je nebudeš potřebovat, tak je použiješ jako odličovací tampony

gingerone
19. srp 2013

Pokud jednorázové, tak takové, co mění tekutinu na gel, ostatní se mi okamžitě nacucly a protékaly, hlavně v šestinedělí to prostě nešlo jinak... Za mě Chicco nebo Johnsons (dají se výhodněji pořídit v DM na slevu pro maminky - libovolné množství).

betysek
19. srp 2013

Látkové Anavy s flísem.🙂

sinala
20. srp 2013

@misska1 a na doma, když mi hodně teklo mlíko, tak jsem používala čč 😉

rozarka65
20. srp 2013

@misska1 na ven látkové s pul zátěrem a doma čč....

zoyka
21. srp 2013

Před porodem jsem koupila DM babylove a hrůza - ta výplň se "cuckuje" a pak tak nějak ztvrdne, cestují v podprsence. V porodnici jsme dostali vzorečky Avent a ty byly bezvadné - velké a tenké, dobře tvarované, příjemné, dobře savé. Když mi ale v lékárně oznámili cenu, protočily se mi panenky ☹ Koupila jsem pak na doporučení lékárnice Johnsony a spokojenost - taková střední cesta. Mají na ně kupon v DM babybonus.

vojtisek2007
21. srp 2013

já používala chicco a byli bezvadný, vyzkoušela jsem jich spoustu,ale většinou protekly ☹, jediný ty chicco ne

misska1
autor
21. srp 2013

@vojtisek2007 já si je už koupila 🙂

sabisek
21. srp 2013

johnsons

spravnapodprsenka
26. zář 2013

pratelné bambusové jsou super a nedráždí bradavky

zvirka
26. zář 2013

Tak za mě Babylove. Právě to, že pořádně nedrží, mi vyhovovalo. Doma jsem nosila kvůli pohodlí jen volnou sportovní podprdu, mám větší prsa a při kojení teda extra velká, takže třeba v noci, když jsem se otočila, tak bradavka byla v jiné části podprdy, tak jsem prostě pošoupla vložku a pohoda. Několikrát protekly, ale doma to až tak nevadí. A na ven do normální podprdy Johnsons.

jitkaa
29. zář 2013

Já jsem tedy zůstala u prsních vložek od Aventu http://www.aventbaby.cz/prsni-vlozky-jednorazov...
Vyzkoušela jsem Johnson, Babylove, Bel, u těchto jsem zůstala, protože jsou krásně tenké a zároveň dobře absorbují a navíc v kojící podprsence nejsou tak vidět, přilnou k prsu.

jennyska
1. lis 2013

@misska1 @jitkaa @zvirka @sabisek @sabisek @vojtisek2007 @zoyka @rozarka65 @sinala @betysek @gingerone @zlatelevizeedna @zamilovanadonej @anina32

Ahoj Maminky 🙂

Ráda bych Vás oslovila ke vložení Vašich zkušeností s vložkami do podprsenek, protože právě toto téma máme v naší maminkovské knihovničce Modrého koníka a díky Vašim zkušenostem, radám a tipům pomůžete ostatním maminkám, které o nich shánějí informace a potřebují poradit 🙂 Navíc můžete článek také obohatit o novou informací, která v něm zatím není.

Svou zkušenost můžete vložit zde: https://www.modrykonik.cz/vlozky-do-podprsenky/ a zapojíte se tak i Vy do tvorby koníkovské Wiki knihovničky, kterou si tady všechny společně tvoříme a budujeme tak něco víc, než je fórum 😉

Děkuji Vám, že se zapojíte a pomůžete!
Janča

darija06
5. zář 2022

Čekáme další přírůstek do rodiny a hrozně ráda bych dostala doporučení na to, jaké prsní vložky se vám osvědčily a neprotékaly, protože co si pamatuju u prvního dítěte, tak to byla tragédie a měla jsem neustále mokré oblečení.

kajush95
26. zář 2022

@darija06 S prsními vložkami jsem si užila a ty už teda nikdy víc. Je lepší si připlatit a koupit si třeba perties podprsenku. U té se mi nikdy nestalo, že mi prosákla na tričko.