Vypil víc než běžně a nestačilo. Co se mohlo stát?

listicka85
16. únor 2010

Ahojda.
Potřebovala bych poradit s odstříkaným mlíčkem. Dneska jsem potřebovala na pár hodin odjet a tak malého hlídal tatínek s babičkou 🙂 Odstříkala jsem 200ml mlíčka a prý to bylo peklo. Když se malý vzbudil a brečel, tak mu ho ohřáli a dali 🙂 Prý vycucnul úplně všechno a to takovou rychlostí, že se málem prohýbal lahvička a okamžitě po vycucnutí celých 200ml spustil ukrutný řev!!! Zatínal pěstičky a brečel a brečel.......slzičky jak hrachy. Když kojím, vím, že na jedno nakrmení vysosne tak 150ml a má dost...... Co se mohlo stát??? Proč tak plakal????

iluss
16. únor 2010

ahoj 🙂 řekla bych, že s mlíčkem to nemá nic společného. Prostě jsi mu chyběla. Kolem toho osmého měsíce jsou děti víc fixované na maminku.

listicka85
autor
16. únor 2010

Kubíčkovi jsou 2 měsíce

momin
16. únor 2010

listicko a jak ste stari?

momin
16. únor 2010

tyyyyy joo.. a to vypije 200 ml? Tak to urcite nebylo hladem! 😉
Mozna mu opravdu chybela maminka..

listicka85
autor
16. únor 2010

No právě, že normálně při kojení vysaje tak maximálně 150ml a to když je opravdu hladovej a třeba dlouho spinká...jinak normálně jen tak 120ml.......vážně nevím, co se mohlo stát???

beruska24.9.
16. únor 2010

A nebo se při kojení rychleji unaví, proto mu stačí méně. Z lahvičky to přeci jen teče lépe. A hlavně, jak cítí maminku, tak se i uklidní 😉

aponchie
16. únor 2010

spis jestli ho neboli brisko po toliko mlicka

iluss
16. únor 2010

no pokud je tak malý, tak ho opravdu může bolet bříško, když vypil najednou tolik mlíčka. Mohl s tím spolykat i spoustu vzduchu a můžou ho pak trápit prdíky.

stazina
17. únor 2010

Mohl být přepapanej, chyběla mamka a to už stačí na slyzy jako hrachy.....lističko - a slabé mlíko neexistuje!!! 😉

mili84
17. únor 2010

listicko mě taky toník tahal z prsu na noc 200ml z prsu už ve 2m...jednou jsem mu to dala z flašky - oni se napolykají více vzduchu, takžepokud dáváš tak malým z flašky, je potřeba je nechat i víckrát odkrknout..i 3-4x za celé pití..Já si myslím, že jak to vyžahnul v kuse, bolelo ho bříško - určitě nic horšího 😉 A taky se mohl uplně normálně přejíst...jestli se někdy urputně "přežrala", ten pocit bolavého břicha znáš 😀 A pro tak malé mimi to je asi dosti bolavé 😒 Dej mu příště mín, nebo ho nech odkrknout vícekrát. A stazina má pravd a- slabé mlíčko je fáma, to neexistuje!! 😉